MENU

VinterBold U11 Drenge 2 (11) 8v8, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
683981
20-11 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 1 Skovshoved IF 1 Lyngby Stadion
683983
20-11 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Hornbæk/Hellebæk Hørsholm Idrætspark
683787
21-11 2021
Kl. 09:00
BK Fix 2 Farum BK 2 Tingbjerg Idrætspark
683788
21-11 2021
Kl. 10:00
Orient GI 1 Aakanden GF (1) Rødovre Stadion Kunst
683982
21-11 2021
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK 1 Gladsaxe-Hero BK Karsemosegård Kunstgræs
690065
28-11 2021
Kl. 14:00
Aakanden GF (1) BK Fix 2 Gentofte Sportspark
690066 ma
29-11 2021
Kl. 23:59
Skovshoved IF 1 Orient GI 1 Skovshoved I P
683984
04-12 2021
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe Stadion
690067
05-12 2021
Kl. 10:00
Hornbæk/Hellebæk Lyngby Boldklub 1921 1 Pedella Park Kunstgræs
690072
11-12 2021
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Lyngby Boldklub 1921 1 Hørsholm Idrætspark
683985
12-12 2021
Kl. 10:00
Farum BK 2 Nivå-Kokkedal FK 1 Stavnsholt
690068
19-12 2021
Kl. 09:00
Gladsaxe-Hero BK Farum BK 2 Gladsaxe Stadion
690070
19-12 2021
Kl. 10:00
Orient GI 1 Hornbæk/Hellebæk Rødovre Stadion Kunst
690069
19-12 2021
Kl. 15:00
BK Fix 2 Skovshoved IF 1 Tingbjerg Idrætspark
690076
09-01 2022
Kl. 13:00
Skovshoved IF 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Skovshoved I P
690074
09-01 2022
Kl. 14:00
Aakanden GF (1) Gladsaxe-Hero BK Gentofte Sportspark
690073
15-01 2022
Kl. 10:00
Farum BK 2 Hørsholm-Usserød IK Stavnsholt
UDS

Kampen udsat

690075
15-01 2022
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 1 Orient GI 1 Lyngby Stadion
690077
16-01 2022
Kl. 10:00
Hornbæk/Hellebæk BK Fix 2 Pedella Park Kunstgræs
690082
29-01 2022
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Orient GI 1 Hørsholm Idrætspark
690080
29-01 2022
Kl. 11:30
Farum BK 2 Aakanden GF (1) Stavnsholt
690078
30-01 2022
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK Skovshoved IF 1 Gladsaxe Stadion
690079
30-01 2022
Kl. 13:30
BK Fix 2 Lyngby Boldklub 1921 1 Tingbjerg Idrætspark
690081
27-02 2022
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK 1 Hornbæk/Hellebæk Karsemosegård Kunstgræs
690084
27-02 2022
Kl. 14:00
Aakanden GF (1) Hørsholm-Usserød IK Gentofte Sportspark
690085
05-03 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 1 Nivå-Kokkedal FK 1 Lyngby Stadion
690086
06-03 2022
Kl. 10:00
Farum BK 2 Skovshoved IF 1 Stavnsholt
690087
06-03 2022
Kl. 10:00
Hornbæk/Hellebæk Gladsaxe-Hero BK Pedella Park Kunstgræs
690083
06-03 2022
Kl. 12:00
Orient GI 1 BK Fix 2 Rødovre Stadion Kunst
690092
12-03 2022
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK BK Fix 2 Hørsholm Idrætspark
690089
12-03 2022
Kl. 11:30
Farum BK 2 Hornbæk/Hellebæk Stavnsholt
690088
13-03 2022
Kl. 09:00
Gladsaxe-Hero BK
!
NB: Gladsaxe-Hero BK er taberdømt
Lyngby Boldklub 1921 1 Gladsaxe Stadion
690091
13-03 2022
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK 1 Orient GI 1 Karsemosegård Kunstgræs
690090
13-03 2022
Kl. 13:00
Aakanden GF (1) Skovshoved IF 1 Gentofte Sportspark
690096
19-03 2022
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Skovshoved IF 1 Hørsholm Idrætspark
690095
19-03 2022
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 1 Farum BK 2 Lyngby Stadion
690093
20-03 2022
Kl. 09:00
BK Fix 2 Nivå-Kokkedal FK 1 Tingbjerg Idrætspark
690094
20-03 2022
Kl. 10:00
Orient GI 1 Gladsaxe-Hero BK Rødovre Stadion Kunst
690097
20-03 2022
Kl. 10:00
Hornbæk/Hellebæk Aakanden GF (1) Pedella Park Kunstgræs
690100 ma
21-03 2022
Kl. 23:59
Aakanden GF (1) Lyngby Boldklub 1921 1 Gentofte Sportspark
690099
26-03 2022
Kl. 10:00
Farum BK 2 Orient GI 1 Stavnsholt
690102
26-03 2022
Kl. 11:30
Skovshoved IF 1 Hornbæk/Hellebæk Skovshoved I P
690101
27-03 2022
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK 1 Hørsholm-Usserød IK Karsemosegård Kunstgræs
690098
27-03 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK BK Fix 2 Gladsaxe Stadion
690071
03-04 2022
Kl. 11:00
Nivå-Kokkedal FK 1 Aakanden GF (1) Karsemosegård Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind