|
618198
|
lø20-11 2021
|
10:45
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
618195
|
lø20-11 2021
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
|
618197
|
lø20-11 2021
|
23:59
|
|
|
|
|
|
|
|
618194
|
sø21-11 2021
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1
|
|
618196
|
sø28-11 2021
|
11:15
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
618200
|
ma29-11 2021
|
23:59
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
|
618203
|
lø04-12 2021
|
10:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
618202
|
lø04-12 2021
|
11:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
618201
|
sø05-12 2021
|
10:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1
|
|
618199
|
on08-12 2021
|
18:45
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
|
618205
|
lø11-12 2021
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1
|
|
618208
|
lø11-12 2021
|
12:15
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
618204
|
on15-12 2021
|
18:45
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
618231
|
fr17-12 2021
|
16:30
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
618206
|
sø19-12 2021
|
10:45
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
618207
|
sø19-12 2021
|
23:59
|
|
|
|
|
|
|
618211
|
sø09-01 2022
|
11:15
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
618212
|
lø15-01 2022
|
09:40
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
618213
|
lø15-01 2022
|
10:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1
|
|
618210
|
lø15-01 2022
|
10:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
618218
|
lø22-01 2022
|
12:15
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
UDS
|
|
|
618214
|
sø23-01 2022
|
11:45
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
618217
|
ma24-01 2022
|
23:59
|
|
|
|
|
|
|
618226
|
lø29-01 2022
|
10:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
618215
|
lø29-01 2022
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1
|
|
618228
|
lø19-02 2022
|
12:15
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1
|
|
618216
|
lø26-02 2022
|
10:00
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
618223
|
fr04-03 2022
|
17:30
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
618221
|
lø05-03 2022
|
09:30
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
618222
|
lø05-03 2022
|
11:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
618219
|
lø05-03 2022
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1
|
|
618220
|
sø06-03 2022
|
10:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
618227
|
ma07-03 2022
|
23:59
|
|
|
|
|
|
|
618224
|
on09-03 2022
|
18:45
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
618225
|
lø12-03 2022
|
10:00
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
618232
|
lø12-03 2022
|
10:45
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
618234
|
sø13-03 2022
|
15:30
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1
|
|
618233
|
lø19-03 2022
|
10:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
|
|
618209
|
lø19-03 2022
|
11:30
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
618230
|
sø20-03 2022
|
10:15
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
618229
|
sø20-03 2022
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1
|
|
618237
|
ma21-03 2022
|
23:59
|
|
|
|
|
|
|
618236
|
lø26-03 2022
|
09:30
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
618235
|
lø26-03 2022
|
10:00
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
618238
|
lø26-03 2022
|
11:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|