MENU

U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår, Pulje 8 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Bane 1 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
264824 Kl. 09:00 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Brønshøj BK 1 Bane 1
264825 Kl. 09:00 Oversidder FA 2000 6 Bane 1
264826 Kl. 09:20 BK Skjold 4 Oversidder Bane 1
264827 Kl. 09:20 Brønshøj BK 1 FA 2000 6 Bane 1
264828 Kl. 09:40 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
FA 2000 6 Bane 1
264829 Kl. 09:40 Brønshøj BK 1 Oversidder Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, Genforeningspladsen Bane 1 Genforeningspladsen 53 2400 København NV
264772 Kl. 14:30 Nørrebro United 2 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
264773 Kl. 14:30 Vanløse 4 BK Union 2
264782 Kl. 14:50 Nørrebro United 2 Vanløse 4
264821 Kl. 14:50 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
BK Union 2 Bane 1
264822 Kl. 15:10 Nørrebro United 2 BK Union 2
264823 Kl. 15:10 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Vanløse 4 Bane 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
264836 Kl. 13:00 BK Union 2 Vanløse 4
264837 Kl. 13:00 FA 2000 6 Oversidder
264838 Kl. 13:20 Vanløse 4 Oversidder
264839 Kl. 13:20 BK Union 2 FA 2000 6
264840 Kl. 13:40 Vanløse 4 FA 2000 6
264841 Kl. 13:40 BK Union 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
264830 Kl. 11:30 KB 10 Nørrebro United 2
264831 Kl. 11:30 Brønshøj BK 1 BK Skjold 4
264832 Kl. 11:50 Nørrebro United 2 BK Skjold 4
264833 Kl. 11:50 KB 10 Brønshøj BK 1
264834 Kl. 12:10 Nørrebro United 2 Brønshøj BK 1
264835 Kl. 12:10 KB 10 BK Skjold 4
Arrangør:
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
264842 Kl. 11:30 Vanløse 4 Nørrebro United 2
264843 Kl. 11:30 Oversidder BK Skjold 4
264844 Kl. 11:50 BK Skjold 4 Nørrebro United 2
264845 Kl. 11:50 Oversidder Vanløse 4
264846 Kl. 12:10 Nørrebro United 2 Oversidder
264847 Kl. 12:10 Vanløse 4 BK Skjold 4
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Bane 1 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
264848 Kl. 09:00 BK Union 2 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
265032 Kl. 09:00 FA 2000 6 Brønshøj BK 1 Bane 1
265033 Kl. 09:20 Brønshøj BK 1 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
265034 Kl. 09:20 FA 2000 6 BK Union 2 Bane 1
265035 Kl. 09:40 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
FA 2000 6 Bane 1
265036 Kl. 09:40 BK Union 2 Brønshøj BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
265045 Kl. 11:30 Vanløse 4 KB 10
265046 Kl. 11:30 Oversidder Brønshøj BK 1
265047 Kl. 11:50 KB 10 Brønshøj BK 1
265048 Kl. 11:50 Vanløse 4 Oversidder
265049 Kl. 12:10 KB 10 Oversidder
265050 Kl. 12:10 Vanløse 4 Brønshøj BK 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Kunst, Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
265037 Kl. 11:30 BK Union 2 Nørrebro United 2
265038 Kl. 11:30 FA 2000 6 BK Skjold 4
265039 Kl. 11:50 Nørrebro United 2 BK Skjold 4
265040 Kl. 11:50 BK Union 2 FA 2000 6
265043 Kl. 12:10 Nørrebro United 2 FA 2000 6
265044 Kl. 12:10 BK Union 2 BK Skjold 4
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
265051 Kl. 14:30 Nørrebro United 2 KB 10
265052 Kl. 14:30 Oversidder FA 2000 6
265053 Kl. 14:50 Oversidder Nørrebro United 2
265054 Kl. 14:50 FA 2000 6 KB 10
265055 Kl. 15:10 FA 2000 6 Nørrebro United 2
265056 Kl. 15:10 Oversidder KB 10
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
265057 Kl. 13:00 Vanløse 4 BK Union 2
265058 Kl. 13:00 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Brønshøj BK 1 Bane 1
265059 Kl. 13:20 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
Vanløse 4 Bane 1
265060 Kl. 13:20 Brønshøj BK 1 BK Union 2
265061 Kl. 13:40 Brønshøj BK 1 Vanløse 4
265062 Kl. 13:40 BK Skjold 4
!
NB: BK Skjold 4 er taberdømt
BK Union 2 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind