Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr 2021
16:00
A27
4
KFUM BK, Roskilde
4
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
10:00
FA 2000
3
AC Amager Academy
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:00
Frem
2
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:00
Farum 2
0
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
14:00
Greve Fodbold
0
Lyngby 2
2
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
14:00
Holbæk B&I
0
GVI
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
12:00
GVI
0
A27
3
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
12:00
AC Amager Academy
2
Holbæk B&I
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:00
Lyngby 2
2
Frem
0
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:00
Allerød Fodbold Klub
0
FA 2000
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
15:30
Hørsholm-Usserød IK
3
Greve Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Greve Fodbold
0
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
12:00
Frem
4
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
12:00
Farum 2
0
GVI
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
13:00
Lyngby 2
4
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
14:00
Holbæk B&I
2
FA 2000
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
16:00
A27
3
AC Amager Academy
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:30
KFUM BK, Roskilde
2
Farum 2
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
18:00
Hørsholm-Usserød IK
1
Lyngby 2
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
19:00
FA 2000
2
A27
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
12:00
AC Amager Academy
5
Farum 2
3
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
12:00
GVI
2
Greve Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
13:00
Allerød Fodbold Klub
0
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
13:00
KFUM BK, Roskilde
1
Frem
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
A27
0
Lyngby 2
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Farum 2
1
Frem
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:30
AC Amager Academy
2
GVI
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
16:00
A27
1
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
12:00
Frem
2
GVI
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
12:00
Farum 2
1
FA 2000
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
13:00
Lyngby 2
2
KFUM BK, Roskilde
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
14:00
Greve Fodbold
0
AC Amager Academy
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Greve Fodbold
4
KFUM BK, Roskilde
3
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2021
13:00
Holbæk B&I
5
Farum 2
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2021
19:00
FA 2000
3
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
12:00
GVI
0
Lyngby 2
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
13:00
Allerød Fodbold Klub
0
A27
5
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
Hørsholm-Usserød IK
1
A27
1
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
19:30
FA 2000
1
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
18:30
GVI
0
KFUM BK, Roskilde
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
16:00
A27
0
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
12:00
Farum 2
5
Allerød Fodbold Klub
4
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
12:00
AC Amager Academy
2
Hørsholm-Usserød IK
3
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
14:00
Holbæk B&I
1
Frem
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
19:00
GVI
2
FA 2000
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Frem
3
Greve Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Allerød Fodbold Klub
0
AC Amager Academy
4
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
KFUM BK, Roskilde
1
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
12:00
Frem
1
A27
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
13:00
KFUM BK, Roskilde
3
AC Amager Academy
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
13:00
Lyngby 2
1
Holbæk B&I
3
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
14:00
Greve Fodbold
1
Farum 2
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
15:30
Hørsholm-Usserød IK
2
FA 2000
0
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2021
19:00
AC Amager Academy
1
Frem
2
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
KFUM BK, Roskilde
4
Holbæk B&I
3
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Lyngby 2
5
Farum 2
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
19:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
19:30
FA 2000
2
Lyngby 2
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
12:00
Farum 2
3
A27
5
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
12:00
Hørsholm-Usserød IK
0
GVI
4
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
12:00
KFUM BK, Roskilde
1
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
12:00
Lyngby 2
3
AC Amager Academy
2
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
12:00
Frem
FA 2000
UMH
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
12:00
Greve Fodbold
2
Holbæk B&I
2
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
Allerød Fodbold Klub
2
GVI
6
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Holbæk B&I
1
Hørsholm-Usserød IK
1
|
Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:
DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på munk@dbukoebenhavn.dk