MENU

U13 Drenge 3 (08) 8M Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
101940
on
14-04 2021
Kl. 18:00
Hellas 2 B93 4 Engdraget
2 - 14
101937 fr
16-04 2021
Kl. 18:00
Tårnby FF Frem 3 Vestamager Idrætsanlæg
7 - 3
101938
17-04 2021
Kl. 16:00
Hekla 2 Valby Kunst, Hekla park
1 - 7
101939
18-04 2021
Kl. 10:00
Union 2 Vestia 2 Genforeningspladsen
2 - 8
101941
18-04 2021
Kl. 10:00
HIK 3 Brønshøj 2 Kunst, HIK
3 - 5
101942
24-04 2021
Kl. 10:30
B93 4 HIK 3 Kunst, B93
13 - 1
101948
25-04 2021
Kl. 11:30
Frem 3 Hellas 2 Frem, Valby IP
3 - 4
101950
25-04 2021
Kl. 12:00
Vestia 2 Hekla 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
0 - 1
101955 on
28-04 2021
Kl. 18:00
Hellas 2 Valby Engdraget
0 - 3
101951 to
29-04 2021
Kl. 18:00
Brønshøj 2 Union 2 Tingbjerg Idrætspark
3 - 1
101952 fr
30-04 2021
Kl. 10:00
B93 4 Frem 3 Kunst, B93
3 - 5
101953 fr
30-04 2021
Kl. 18:15
Tårnby FF Vestia 2 Vestamager Idrætsanlæg
6 - 6
101954
01-05 2021
Kl. 10:00
Hekla 2 Brønshøj 2 Kunst, Hekla park
4 - 4
101956
01-05 2021
Kl. 10:00
HIK 3 Union 2 Kunst, HIK
1 - 4
101961 fr
07-05 2021
Kl. 18:15
Vestia 2 Hellas 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 1
101958
08-05 2021
Kl. 11:30
Frem 3 HIK 3 Frem, Valby IP
1 - 5
101960
09-05 2021
Kl. 11:30
Union 2 Hekla 2 Genforeningspladsen
4 - 9
101966 on
12-05 2021
Kl. 18:00
Hellas 2 Brønshøj 2 Engdraget
1 - 1
101963 on
12-05 2021
Kl. 18:30
B93 4 Vestia 2 B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 2
101964
fr
14-05 2021
Kl. 18:15
Tårnby FF Union 2 Vestamager Idrætsanlæg
3 - 3
101967
15-05 2021
Kl. 10:00
HIK 3 Hekla 2 Kunst, HIK
5 - 5
101965
15-05 2021
Kl. 11:30
Frem 3 Valby Frem, Valby IP
2 - 5
101962
16-05 2021
Kl. 10:30
Brønshøj 2 Tårnby FF Tingbjerg Idrætspark
3 - 0
101969 ti
18-05 2021
Kl. 18:00
Valby HIK 3 Valby IP, tribunen
4 - 0
101971 fr
21-05 2021
Kl. 18:00
Vestia 2 Frem 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
4 - 7
101968
22-05 2021
Kl. 10:00
Hekla 2 Tårnby FF Kunst, Hekla park
2 - 3
101970
22-05 2021
Kl. 11:30
Union 2 Hellas 2 Genforeningspladsen
3 - 2
101972
23-05 2021
Kl. 10:30
Brønshøj 2 B93 4 Tingbjerg Idrætspark
5 - 2
101949 on
26-05 2021
Kl. 18:30
Valby Tårnby FF Valby IP, tribunen
5 - 5
101973 fr
28-05 2021
Kl. 18:00
Tårnby FF Hellas 2 Vestamager Idrætsanlæg
4 - 2
101977
29-05 2021
Kl. 10:00
HIK 3 Vestia 2 Kunst, HIK
1 - 7
101978
30-05 2021
Kl. 10:30
Brønshøj 2 Valby Tingbjerg Idrætspark
2 - 9
101974
30-05 2021
Kl. 12:00
Hekla 2 B93 4 Kunst, Hekla park
3 - 3
101976
30-05 2021
Kl. 15:30
Union 2 Frem 3 Genforeningspladsen
6 - 5
101983 on
02-06 2021
Kl. 18:00
Hellas 2 HIK 3 Engdraget
2 - 2
101979
05-06 2021
Kl. 10:00
B93 4 Tårnby FF Kunst, B93
3 - 7
101982
05-06 2021
Kl. 10:00
Valby Union 2 Valby IP, tribunen
1 - 2
101981
05-06 2021
Kl. 11:30
Frem 3 Hekla 2 Frem, Valby IP
3 - 2
101984
06-06 2021
Kl. 11:30
Vestia 2 Brønshøj 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
11 - 2
101959 ma
07-06 2021
Kl. 18:30
Valby B93 4 Valby IP, tribunen
5 - 2
101987
on
09-06 2021
Kl. 18:30
Valby Vestia 2 Valby IP, tribunen
2 - 4
101988
12-06 2021
Kl. 10:00
Hellas 2 Hekla 2 Engdraget
3 - 2
101989
12-06 2021
Kl. 10:00
HIK 3 Tårnby FF Kunst, HIK
6 - 6
101985
12-06 2021
Kl. 10:00
B93 4 Union 2 B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 3
101986
12-06 2021
Kl. 10:00
Frem 3 Brønshøj 2 Frem, Valby IP
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind