|
869237
|
lø03-04 2021
|
15:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus
|
|
|
|
869236
|
ma05-04 2021
|
11:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
869235
|
ma05-04 2021
|
14:00
|
|
|
Ølgod Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
869241
|
lø10-04 2021
|
11:00
|
|
|
Lykkegårdsskolen
|
|
|
|
869239
|
lø10-04 2021
|
15:00
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
|
|
|
869242
|
lø10-04 2021
|
16:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
869240
|
sø11-04 2021
|
14:00
|
|
|
Nordby Stadion
|
|
|
|
869243
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
|
|
869368
|
lø17-04 2021
|
15:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus
|
|
|
|
869244
|
sø18-04 2021
|
13:00
|
|
|
Ølgod Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
869369
|
sø18-04 2021
|
14:00
|
|
|
Kvaglundskolen
|
|
|
|
869370
|
lø24-04 2021
|
15:00
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
|
|
|
869371
|
lø24-04 2021
|
15:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus
|
|
|
|
869372
|
sø25-04 2021
|
14:00
|
|
|
Nordby Stadion
|
|
|
|
869373
|
sø25-04 2021
|
18:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
869375
|
fr30-04 2021
|
18:00
|
|
|
Lykkegårdsskolen
|
|
|
|
869377
|
lø01-05 2021
|
13:00
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
|
|
869374
|
lø01-05 2021
|
15:00
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
|
|
|
869376
|
sø02-05 2021
|
14:00
|
|
|
Kvaglundskolen
|
|
|
|
869238
|
ti04-05 2021
|
18:30
|
|
|
Kvaglundskolen
|
|
|
|
869381
|
lø08-05 2021
|
15:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus
|
|
|
|
869378
|
lø08-05 2021
|
16:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
869379
|
sø09-05 2021
|
13:00
|
|
|
Ølgod Idrætsanlæg
|
|
|
|
869380
|
sø09-05 2021
|
14:00
|
|
|
Nordby Stadion
|
|
|
|
869382
|
ti11-05 2021
|
18:30
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus
|
|
|
|
869383
|
ti11-05 2021
|
19:00
|
|
|
Ølgod Idrætsanlæg
|
|
|
|
869385
|
to13-05 2021
|
13:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
869384
|
to13-05 2021
|
14:00
|
|
|
Kvaglundskolen
|
UHT
|
|
|
869435
|
lø15-05 2021
|
13:00
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
|
|
869432
|
lø15-05 2021
|
16:15
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
|
|
|
869433
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
Lykkegårdsskolen
|
HHT
|
|
|
869437
|
lø22-05 2021
|
13:00
|
|
|
Ølgod Idrætsanlæg
|
|
|
|
869439
|
lø22-05 2021
|
15:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus
|
|
|
|
869438
|
ma24-05 2021
|
13:00
|
|
|
Alslev Stadion
|
UHT
|
|
|
869436
|
to27-05 2021
|
18:30
|
|
|
Kvaglundskolen
|
|
|
|
869442
|
fr28-05 2021
|
18:30
|
|
|
Lykkegårdsskolen
|
HHT
|
|
|
869441
|
fr28-05 2021
|
19:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
869440
|
lø29-05 2021
|
15:00
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
|
|
|
869518
|
sø30-05 2021
|
14:00
|
|
|
Nordby Stadion
|
|
|
|
869521
|
lø05-06 2021
|
13:00
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
|
|
869519
|
lø05-06 2021
|
14:00
|
|
|
Lykkegårdsskolen
|
HHT
|
|
|
869520
|
sø06-06 2021
|
13:00
|
|
|
Ølgod Idrætsanlæg
|
|
|
|
869522
|
sø06-06 2021
|
14:00
|
|
|
Kvaglundskolen
|
|
|
|
869041
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
|
|
|
869042
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
|
|
869043
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Lykkegårdsskolen
|
HHT
|
|
|
869044
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Nordby Stadion
|
|
|
|
869525
|
lø12-06 2021
|
13:00
|
|
|
BDO Arena Hjertinghus
|
|
|
|
869524
|
sø13-06 2021
|
13:00
|
|
|
Ølgod Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
869523
|
sø13-06 2021
|
14:00
|
|
|
Nordby Stadion
|
|
|
|
869526
|
ti15-06 2021
|
19:00
|
|
|
Esbjerg Kunstgræsbane
|
|
|
|
869434
|
ti15-06 2021
|
19:15
|
|
|
Nordby Stadion
|
|
|
|
869529
|
lø19-06 2021
|
13:00
|
|
|
Lykkegårdsskolen
|
HHT
|
|
|
869530
|
lø19-06 2021
|
13:00
|
|
|
Alslev Stadion
|
|
|
|
869527
|
lø19-06 2021
|
15:30
|
|
|
Star VVS Arena (Gjesing)
|
|
|
|
869528
|
sø20-06 2021
|
11:00
|
|
|
Kvaglundskolen
|
|
|
Nr. 1 rykker op i S3, nr. 2 spiller play-off, nr. 3-5 og den bedste nr. 6 bliver i S4, de 35 dårligste nr. 6, samt nr. 7-8 rykker ned i S5. Dette under forudsætning af, at der rykker 7 jyske hold ned fra DS.
1. play-off runde herrer: Tirsdag 22/6 kl. 19.00
2. play-off runde herrer: Lørdag 26/6 kl. 14.00
Følgende 4 hold klarer frisag fra 6. pladsen: Ølstrup GU - Resenbro UIF - Alslev BK - Midtals IF