MENU

U11 Piger 1 8-mands (10) Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
230857
fr
16-04 2021
Kl. 17:15
Bagsværd BK FA 2000 1 Bagsværd Stadion Kunstgræs
6 - 5
226273
17-04 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Roskilde Pigefodbold Allerød Idrætspark
2 - 2
226272
17-04 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF BSF Brøndby Stadion
1 - 1
226271
17-04 2021
Kl. 12:15
Farum BK/Hareskov IF B 93 1 Birkevang
5 - 2
226269
18-04 2021
Kl. 14:00
HIK Greve Fodbold Kunst, HIK
1 - 2
230862
on
21-04 2021
Kl. 18:00
FA 2000 1 Brøndbyernes IF Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 2
230859
24-04 2021
Kl. 10:00
Greve Fodbold Allerød Fodbold Klub Greve Idræts Center
2 - 0
230861
24-04 2021
Kl. 12:00
BSF Farum BK/Hareskov IF Ballerup Idrætspark
1 - 1
230858
25-04 2021
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold Bagsværd BK Himmelev Idrætspark
3 - 4
230860
25-04 2021
Kl. 14:00
B 93 1 HIK Kunst, B93
3 - 3
230864
01-05 2021
Kl. 10:00
BSF HIK Ballerup Idrætspark
4 - 4
230866
01-05 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub B 93 1 Allerød Idrætspark
7 - 0
230865
01-05 2021
Kl. 12:15
Farum BK/Hareskov IF FA 2000 1 Birkevang
7 - 1
230863
02-05 2021
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold Greve Fodbold Himmelev Idrætspark
1 - 2
194020
02-05 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK Brøndbyernes IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
2 - 3
206563
08-05 2021
Kl. 10:00
Greve Fodbold Bagsværd BK Greve Idræts Center
2 - 4
226475
08-05 2021
Kl. 12:00
BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark
2 - 0
226476
09-05 2021
Kl. 10:00
FA 2000 1 HIK Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
206564
09-05 2021
Kl. 10:00
B 93 1 Roskilde Pigefodbold Kunst, B93
7 - 4
206565
09-05 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Farum BK/Hareskov IF Brøndby Stadion
4 - 4
226479
15-05 2021
Kl. 10:00
Greve Fodbold B 93 1 Greve Idræts Center
9 - 0
226478
15-05 2021
Kl. 12:00
HIK Brøndbyernes IF Kunst, HIK
2 - 0
226477
16-05 2021
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold BSF Himmelev Idrætspark
0 - 3
226552
on
19-05 2021
Kl. 18:00
Roskilde Pigefodbold Brøndbyernes IF Himmelev Idrætspark
3 - 4
226483
on
19-05 2021
Kl. 18:30
B 93 1 Bagsværd BK B 93 Svanemølleanlæg.
8 - 3
226550
22-05 2021
Kl. 10:00
FA 2000 1 Roskilde Pigefodbold Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 5
226549
22-05 2021
Kl. 12:00
BSF Greve Fodbold Ballerup Idrætspark
0 - 0
226484
23-05 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Allerød Fodbold Klub Brøndby Stadion
3 - 0
226482
23-05 2021
Kl. 11:15
Farum BK/Hareskov IF HIK Birkevang
1 - 0
226556 fr
28-05 2021
Kl. 17:15
Bagsværd BK HIK Gladsaxe Stadion
1 - 2
226553
29-05 2021
Kl. 10:00
Greve Fodbold FA 2000 1 Greve Idræts Center
4 - 0
226555
29-05 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Farum BK/Hareskov IF Allerød Idrætspark
4 - 6
226554
29-05 2021
Kl. 11:30
B 93 1 BSF B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 1
226559
on
02-06 2021
Kl. 17:30
Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion
1 - 3
226481
on
02-06 2021
Kl. 17:30
Farum BK/Hareskov IF Bagsværd BK Birkevang
6 - 6
226561 on
02-06 2021
Kl. 19:00
FA 2000 1 B 93 1 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 6
226560
05-06 2021
Kl. 10:00
Bagsværd BK BSF Gladsaxe Stadion
1 - 2
226557 ma
07-06 2021
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub HIK Allerød Idrætspark
0 - 1
226565
12-06 2021
Kl. 10:00
Greve Fodbold Farum BK/Hareskov IF Greve Idræts Center
3 - 2
226569
12-06 2021
Kl. 12:00
BSF FA 2000 1 Ballerup Idrætspark
6 - 1
226568
13-06 2021
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Bagsværd BK Allerød Idrætspark
3 - 1
226567
on
16-06 2021
Kl. 18:00
B 93 1 Brøndbyernes IF B 93 Svanemølleanlæg.
3 - 1
226480 on
16-06 2021
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub FA 2000 1 Allerød Idrætspark
3 - 0
226562
on
16-06 2021
Kl. 18:30
Roskilde Pigefodbold HIK Himmelev Idrætspark
2 - 0
226558
19-06 2021
Kl. 11:15
Farum BK/Hareskov IF Roskilde Pigefodbold Birkevang
7 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind