|
580427
|
on07-04 2021
|
20:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
580419
|
ma12-04 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
580421
|
on14-04 2021
|
20:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
580422
|
to15-04 2021
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
580423
|
sø18-04 2021
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
580426
|
ti20-04 2021
|
20:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
|
580420
|
fr23-04 2021
|
18:30
|
|
|
HIK
|
|
|
|
580428
|
lø24-04 2021
|
11:30
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
HHT
|
|
|
580425
|
lø24-04 2021
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580424
|
sø25-04 2021
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
580430
|
ma26-04 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
580462
|
ti27-04 2021
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580469
|
ti27-04 2021
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
580476
|
sø02-05 2021
|
11:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
580429
|
sø02-05 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580478
|
ti04-05 2021
|
20:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
580480
|
on05-05 2021
|
20:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
580481
|
lø08-05 2021
|
11:30
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
580477
|
sø09-05 2021
|
11:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580479
|
sø09-05 2021
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
580483
|
ti11-05 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
580485
|
fr14-05 2021
|
19:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
580486
|
sø16-05 2021
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
580488
|
ti18-05 2021
|
20:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
580487
|
on19-05 2021
|
19:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580490
|
on19-05 2021
|
20:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
580491
|
lø22-05 2021
|
11:30
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
|
|
|
580489
|
sø23-05 2021
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
580494
|
ti25-05 2021
|
20:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
580484
|
to27-05 2021
|
19:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580495
|
to27-05 2021
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
580493
|
sø30-05 2021
|
12:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580492
|
sø30-05 2021
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
580496
|
sø30-05 2021
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
580497
|
on02-06 2021
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
580482
|
on02-06 2021
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
580503
|
to03-06 2021
|
20:00
|
|
|
Kastrup IA ved Diget
|
UMH
|
|
|
580500
|
lø05-06 2021
|
13:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580501
|
sø06-06 2021
|
14:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
580502
|
sø06-06 2021
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
580513
|
ti08-06 2021
|
20:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
580514
|
ti08-06 2021
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
580515
|
on09-06 2021
|
20:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
580512
|
lø12-06 2021
|
11:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
580504
|
sø13-06 2021
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 8, 9 og 10 i både pulje 1, 2, 3, 4, 5 og 6 rykker ned.