MENU
D
T
M
S

Serie 1, P3 Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
360826
ma
05-04 2021
Kl. 14:00
Brønshøj 2 FA 2000 2 Kunst, Tingbjerg IP
4 - 4
360828 to
08-04 2021
Kl. 18:00
Skovshoved IF 2 B.1908 2 Skovshoved I P
4 - 2
360829
to
08-04 2021
Kl. 20:30
B.93 2 Fremad Valby 2 Kunst, B93
1 - 1
360824
10-04 2021
Kl. 14:00
GVI 2 Tårnby FF 2 GVI. Nymosen
6 - 0
360825
10-04 2021
Kl. 14:00
Husum 2 Frem 2 Kunst, Husumparken
1 - 2
360827
10-04 2021
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 Kastrup 2 Kunst, Vanløse I P
3 - 1
360831
ti
13-04 2021
Kl. 18:30
Frem 2 Brønshøj 2 Frem, Valby IP
0 - 4
360830
ti
13-04 2021
Kl. 20:00
Fremad Valby 2 Skovshoved IF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
360832 fr
16-04 2021
Kl. 18:30
Kastrup 2 Husum 2 Røllikevej
1 - 3
360833
17-04 2021
Kl. 12:00
B.1908 2 Vanløse IF 2 Sundby Idrætspark
1 - 4
360834
17-04 2021
Kl. 12:00
Tårnby FF 2 B.93 2 Vestamager Idrætsanlæg
1 - 5
360835
17-04 2021
Kl. 12:00
FA 2000 2 GVI 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
360837 ma
19-04 2021
Kl. 20:00
Brønshøj 2 GVI 2 Kunst, Tingbjerg IP
1 - 1
360838
ti
20-04 2021
Kl. 18:45
Frem 2 Kastrup 2 Frem, Valby IP
2 - 1
360852
ti
20-04 2021
Kl. 20:15
B.93 2 FA 2000 2 Kunst, B93
1 - 3
360851 to
22-04 2021
Kl. 18:45
Skovshoved IF 2 Tårnby FF 2 Skovshoved I P
7 - 0
360836
24-04 2021
Kl. 12:00
Husum 2 B.1908 2 Kunst, Husumparken
1 - 6
360850
24-04 2021
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 Fremad Valby 2 Vanløse I P
2 - 2
360855
to
29-04 2021
Kl. 19:00
Kastrup 2 Brønshøj 2 Røllikevej
2 - 2
360853
to
29-04 2021
Kl. 19:30
Fremad Valby 2 Husum 2 Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 2
360854
01-05 2021
Kl. 12:00
GVI 2 B.93 2 GVI. Nymosen
1 - 3
360856
01-05 2021
Kl. 12:00
B.1908 2 Frem 2 Sundby Idrætspark
2 - 1
360858
01-05 2021
Kl. 12:00
FA 2000 2 Skovshoved IF 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
360857
01-05 2021
Kl. 14:00
Tårnby FF 2 Vanløse IF 2 Vestamager Idrætsanlæg
3 - 0
360862 ti
04-05 2021
Kl. 20:00
Brønshøj 2 B.93 2 Kunst, Tingbjerg IP
3 - 0
360863
ti
04-05 2021
Kl. 20:00
Frem 2 Fremad Valby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 0
360866 to
06-05 2021
Kl. 19:00
Skovshoved IF 2 GVI 2 Skovshoved I P
360865 fr
07-05 2021
Kl. 19:00
Kastrup 2 B.1908 2 Røllikevej
360861
08-05 2021
Kl. 16:00
Husum 2 Tårnby FF 2 Kunst, Husumparken
360864
08-05 2021
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 FA 2000 2 Vanløse I P
360867 ti
11-05 2021
Kl. 19:00
Fremad Valby 2 Kastrup 2 Valby IP, tribunen
360870 ti
11-05 2021
Kl. 20:15
B.93 2 Skovshoved IF 2 Kunst, B93
360869
15-05 2021
Kl. 12:00
B.1908 2 Brønshøj 2 Sundby Idrætspark
360871
15-05 2021
Kl. 12:00
Tårnby FF 2 Frem 2 Vestamager Idrætsanlæg
360872
15-05 2021
Kl. 12:00
FA 2000 2 Husum 2 Kunst, Jens Jessens Vej
360868
15-05 2021
Kl. 14:00
GVI 2 Vanløse IF 2 GVI. Nymosen
360875 ti
18-05 2021
Kl. 19:00
Frem 2 FA 2000 2 Frem, Valby IP
360874 ti
18-05 2021
Kl. 20:00
Brønshøj 2 Skovshoved IF 2 Kunst, Tingbjerg IP
360877 fr
21-05 2021
Kl. 19:00
Kastrup 2 Tårnby FF 2 Røllikevej
360878
22-05 2021
Kl. 12:00
B.1908 2 Fremad Valby 2 Sundby Idrætspark
360873
22-05 2021
Kl. 14:00
Husum 2 GVI 2 Kunst, Husumparken
360876
22-05 2021
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 B.93 2 Kunst, Vanløse I P
360882 ti
25-05 2021
Kl. 20:15
B.93 2 Husum 2 Kunst, B93
360881 to
27-05 2021
Kl. 19:00
Skovshoved IF 2 Vanløse IF 2 Skovshoved I P
360879 to
27-05 2021
Kl. 20:00
Fremad Valby 2 Brønshøj 2 Kunst, Valby IP, tribunen
360884
29-05 2021
Kl. 12:00
FA 2000 2 Kastrup 2 Kunst, Jens Jessens Vej
360880
29-05 2021
Kl. 14:00
GVI 2 Frem 2 GVI. Nymosen
360883
29-05 2021
Kl. 14:00
Tårnby FF 2 B.1908 2 Vestamager Idrætsanlæg
360887 ma
31-05 2021
Kl. 20:00
Brønshøj 2 Vanløse IF 2 Kunst, Tingbjerg IP
360888 ti
01-06 2021
Kl. 19:00
Frem 2 B.93 2 Frem, Valby IP
360889 fr
04-06 2021
Kl. 19:00
Kastrup 2 GVI 2 Røllikevej
360885 fr
04-06 2021
Kl. 20:00
Fremad Valby 2 Tårnby FF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
360886
05-06 2021
Kl. 14:00
Husum 2 Skovshoved IF 2 Kunst, Husumparken
360890
05-06 2021
Kl. 14:00
B.1908 2 FA 2000 2 Sundby Idrætspark
360892 ma
07-06 2021
Kl. 20:00
Brønshøj 2 Tårnby FF 2 Kunst, Tingbjerg IP
360901 ti
08-06 2021
Kl. 19:00
Skovshoved IF 2 Frem 2 Skovshoved I P
360902 ti
08-06 2021
Kl. 20:15
B.93 2 Kastrup 2 Kunst, B93
360903
12-06 2021
Kl. 12:00
FA 2000 2 Fremad Valby 2 Kunst, Jens Jessens Vej
360891
12-06 2021
Kl. 14:00
GVI 2 B.1908 2 GVI. Nymosen
360893
12-06 2021
Kl. 16:00
Vanløse IF 2 Husum 2 Vanløse I P
360904
19-06 2021
Kl. 14:00
Fremad Valby 2 GVI 2 Kunst, Valby IP, tribunen
360905
19-06 2021
Kl. 14:00
Husum 2 Brønshøj 2 Kunst, Husumparken
360906
19-06 2021
Kl. 14:00
Frem 2 Vanløse IF 2 Frem, Valby IP
360907
19-06 2021
Kl. 14:00
Kastrup 2 Skovshoved IF 2 Røllikevej
360908
19-06 2021
Kl. 14:00
B.1908 2 B.93 2 Sundby Idrætspark
360909
19-06 2021
Kl. 14:00
Tårnby FF 2 FA 2000 2 Vestamager Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
Bedste oprykningsberettigede hold rykker op – såfremt holdet er sluttet som nr. 1 - 3.

Nedrykning:
Nr. 11 og 12

Nedrykningen forøges med det antal ikke-1. hold, der rykker ned fra Københavnsserien efter foråret 2021.
Nedrykningen forøges med 1 hold, såfremt der ikke rykker et hold op fra denne Serie 1 pulje 3 efter foråret 2021.
 

Log ind