MENU

U10 Drenge (11) 5v5 2 Forår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
210759 Kl. 14:30 Skovshoved IF 2 BK Hellas 2
210760 Kl. 14:30 Rødovre Dragør BK 1
210761 Kl. 14:50 Rødovre Skovshoved IF 2
210762 Kl. 14:50 BK Hellas 2 Dragør BK 1
210763 Kl. 15:10 Skovshoved IF 2 Dragør BK 1
210764 Kl. 15:10 BK Hellas 2 Rødovre
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Jægersborg C. L. Ibsens Vej 70 2820 Gentofte
210771 Kl. 13:00 Brønshøj BK 1 Husum BK 1
210772 Kl. 13:00 Valby BK 1 Jægersborg BK
210773 Kl. 13:20 Valby BK 1 Brønshøj BK 1
190606 Kl. 13:20 Husum BK 1 Jægersborg BK
190607 Kl. 13:40 Brønshøj BK 1 Jægersborg BK
190608 Kl. 13:40 Husum BK 1 Valby BK 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
210765 Kl. 10:00 B.93 2 KB 8
210766 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 BK Union 1
210767 Kl. 10:20 Fremad Valby 2 B.93 2
210768 Kl. 10:20 KB 8 BK Union 1
210769 Kl. 10:40 B.93 2 BK Union 1
210770 Kl. 10:40 KB 8 Fremad Valby 2
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Bane 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
190609 Kl. 10:00 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
Tårnby FF 1 Bane 1
190610 Kl. 10:00 BK Stefan 1 BK Frem
190611 Kl. 10:20 BK Stefan 1 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
Bane 1
190612 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 BK Frem
190613 Kl. 10:40 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
BK Frem Bane 1
190614 Kl. 10:40 Tårnby FF 1 BK Stefan 1
Arrangør:
lørdag den. 08-05 2021
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
190621 Kl. 13:00 BK Hellas 2 Fremad Valby 2
190622 Kl. 13:00 Valby BK 1 BK Frem
190623 Kl. 13:20 Valby BK 1 BK Hellas 2
190624 Kl. 13:20 Fremad Valby 2 BK Frem
210775 Kl. 13:40 BK Hellas 2 BK Frem
210776 Kl. 13:40 Fremad Valby 2 Valby BK 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
210802 Kl. 13:00 Dragør BK 1 KB 8
210803 Kl. 13:00 Brønshøj BK 1 BK Stefan 1
210804 Kl. 13:20 Brønshøj BK 1 Dragør BK 1
210805 Kl. 13:20 KB 8 BK Stefan 1
210806 Kl. 13:40 Dragør BK 1 BK Stefan 1
210859 Kl. 13:40 KB 8 Brønshøj BK 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Skovshoved I P Bane 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
190615 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2 B.93 2
!
NB: B.93 2 er taberdømt
Bane 1
190616 Kl. 10:00 Jægersborg BK Vanløse IF 2
190617 Kl. 10:20 Jægersborg BK Skovshoved IF 2
190618 Kl. 10:20 B.93 2
!
NB: B.93 2 er taberdømt
Vanløse IF 2 Bane 1
190619 Kl. 10:40 Skovshoved IF 2 Vanløse IF 2
190620 Kl. 10:40 B.93 2
!
NB: B.93 2 er taberdømt
Jægersborg BK Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
210777 Kl. 10:00 Rødovre BK Union 1
210778 Kl. 10:00 Husum BK 1 Tårnby FF 1
210779 Kl. 10:20 Husum BK 1 Rødovre
210780 Kl. 10:20 BK Union 1 Tårnby FF 1
210800 Kl. 10:40 Rødovre Tårnby FF 1
210801 Kl. 10:40 BK Union 1 Husum BK 1
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
210872 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2 BK Union 1
210873 Kl. 10:00 Valby BK 1 BK Stefan 1
210874 Kl. 10:20 Valby BK 1 Skovshoved IF 2
210875 Kl. 10:20 BK Union 1 BK Stefan 1
210876 Kl. 10:40 Skovshoved IF 2 BK Stefan 1
211073 Kl. 10:40 BK Union 1 Valby BK 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
210866 Kl. 13:00 Dragør BK 1 Fremad Valby 2 Bane 1
210867 Kl. 13:00 Husum BK 1 Vanløse IF 2 Bane 1
210868 Kl. 13:20 Husum BK 1 Dragør BK 1 Bane 1
210869 Kl. 13:20 Fremad Valby 2 Vanløse IF 2 Bane 1
210870 Kl. 13:40 Dragør BK 1 Vanløse IF 2 Bane 1
210871 Kl. 13:40 Fremad Valby 2 Husum BK 1 Bane 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Jægersborg C. L. Ibsens Vej 70 2820 Gentofte
210860 Kl. 13:00 BK Hellas 2 KB 8
210861 Kl. 13:00 Jægersborg BK Tårnby FF 1
210862 Kl. 13:20 Jægersborg BK BK Hellas 2
210863 Kl. 13:20 KB 8 Tårnby FF 1
210864 Kl. 13:40 BK Hellas 2 Tårnby FF 1
210865 Kl. 13:40 KB 8 Jægersborg BK
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
211074 Kl. 13:00 Rødovre B.93 2
211075 Kl. 13:00 Brønshøj BK 1 BK Frem
211076 Kl. 13:20 Brønshøj BK 1 Rødovre
211077 Kl. 13:20 B.93 2 BK Frem
211078 Kl. 13:40 Rødovre BK Frem
211079 Kl. 13:40 B.93 2 Brønshøj BK 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Frem, Valby IP Julius Andersens Vej 7 2450 København SV
211092 Kl. 13:00 Skovshoved IF 2 KB 8
211093 Kl. 13:00 Husum BK 1 BK Frem
211094 Kl. 13:20 Husum BK 1 Skovshoved IF 2
211095 Kl. 13:20 KB 8 BK Frem
211096 Kl. 13:40 Skovshoved IF 2 BK Frem
211097 Kl. 13:40 KB 8 Husum BK 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Rådvadsvej Bane 1 Folevadsvej 3 2400 København NV
211080 Kl. 11:30 Rødovre Fremad Valby 2 Bane 1
211081 Kl. 11:30 Jægersborg BK BK Stefan 1 Bane 1
211082 Kl. 11:50 Jægersborg BK Rødovre Bane 1
211083 Kl. 11:50 Fremad Valby 2 BK Stefan 1 Bane 1
211084 Kl. 12:10 Rødovre BK Stefan 1 Bane 1
211085 Kl. 12:10 Fremad Valby 2 Jægersborg BK Bane 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
211086 Kl. 13:00 BK Hellas 2 BK Union 1
211087 Kl. 13:00 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 2
211088 Kl. 13:20 Brønshøj BK 1 BK Hellas 2
211089 Kl. 13:20 BK Union 1 Vanløse IF 2
211090 Kl. 13:40 BK Hellas 2 Vanløse IF 2
211091 Kl. 13:40 BK Union 1 Brønshøj BK 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Bane 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
211102 Kl. 14:10 Dragør BK 1 Tårnby FF 1 Bane 1
211103 Kl. 14:10 B.93 2 Valby BK 1 Bane 1
211098 Kl. 14:30 Dragør BK 1 B.93 2
211099 Kl. 14:30 Valby BK 1 Tårnby FF 1
211100 Kl. 14:50 Valby BK 1 Dragør BK 1
211101 Kl. 14:50 B.93 2 Tårnby FF 1
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
211216 Kl. 10:00 Rødovre KB 8
211306 Kl. 10:00 Valby BK 1 Vanløse IF 2
211313 Kl. 10:20 Valby BK 1 Rødovre
211316 Kl. 10:20 KB 8 Vanløse IF 2
211334 Kl. 10:40 Rødovre Vanløse IF 2
211335 Kl. 10:40 KB 8 Valby BK 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
211149 Kl. 10:00 Skovshoved IF 2 Fremad Valby 2
211150 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 Tårnby FF 1
211151 Kl. 10:20 Brønshøj BK 1 Skovshoved IF 2
211152 Kl. 10:20 Fremad Valby 2 Tårnby FF 1
211153 Kl. 10:40 Skovshoved IF 2 Tårnby FF 1
211154 Kl. 10:40 Fremad Valby 2 Brønshøj BK 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
211104 Kl. 14:30 Dragør BK 1 BK Union 1
211108 Kl. 14:30 Jægersborg BK BK Frem
211109 Kl. 14:50 Jægersborg BK Dragør BK 1
211140 Kl. 14:50 BK Union 1 BK Frem
211141 Kl. 15:10 Dragør BK 1 BK Frem
211142 Kl. 15:10 BK Union 1 Jægersborg BK
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Husumparken Bane 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
211143 Kl. 11:30 BK Hellas 2 B.93 2
!
NB: B.93 2 er taberdømt
Bane 1
211144 Kl. 11:30 Husum BK 1 BK Stefan 1
211145 Kl. 11:50 Husum BK 1 BK Hellas 2 Bane 1
211146 Kl. 11:50 B.93 2
!
NB: B.93 2 er taberdømt
BK Stefan 1 Bane 1
211147 Kl. 12:10 BK Hellas 2 BK Stefan 1 Bane 1
211148 Kl. 12:10 B.93 2
!
NB: B.93 2 er taberdømt
Husum BK 1 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind