MENU
D
T
M
S

U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
207824 Kl. 14:30 B 93 1 FA 2000 1
207825 Kl. 14:30 HIK 1 KB 1
207826 Kl. 14:50 B 93 1 HIK 1
207827 Kl. 14:50 FA 2000 1 KB 1
207828 Kl. 15:10 B 93 1 KB 1
207829 Kl. 15:10 FA 2000 1 HIK 1
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
207830 Kl. 13:00 AC Amager Academy Hvidovre IF 1
207831 Kl. 13:00 B 1903 1 Oversidder
207832 Kl. 13:20 AC Amager Academy B 1903 1
207833 Kl. 13:20 Hvidovre IF 1 Oversidder
207834 Kl. 13:40 AC Amager Academy Oversidder
207835 Kl. 13:40 Hvidovre IF 1 B 1903 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
207836 Kl. 13:00 FA 2000 1 B 93 1
207837 Kl. 13:00 Hvidovre IF 1 AC Amager Academy
207838 Kl. 13:20 B 93 1 AC Amager Academy
207839 Kl. 13:20 FA 2000 1 Hvidovre IF 1
207840 Kl. 13:40 B 93 1 Hvidovre IF 1
207841 Kl. 13:40 FA 2000 1 AC Amager Academy
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
207842 Kl. 11:30 KB 1 HIK 1
207843 Kl. 11:30 Oversidder B 1903 1
207844 Kl. 11:50 HIK 1 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Bane 1
207845 Kl. 11:50 KB 1 Oversidder
207846 Kl. 12:10 HIK 1 Oversidder
207847 Kl. 12:10 KB 1 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
B1903 Bane 1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
207848 Kl. 13:00 HIK 1 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
Bane 1
207849 Kl. 13:00 B 1903 1 AC Amager Academy
207850 Kl. 13:20 AC Amager Academy B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
Bane 1
207851 Kl. 13:20 B 1903 1 HIK 1
207852 Kl. 13:40 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
B 1903 1 Bane 1
207853 Kl. 13:40 HIK 1 AC Amager Academy
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
207854 Kl. 10:00 KB 1 FA 2000 1
207855 Kl. 10:00 Oversidder Hvidovre IF 1
207856 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 FA 2000 1
207857 Kl. 10:20 Oversidder KB 1
207858 Kl. 10:40 FA 2000 1 Oversidder
207859 Kl. 10:40 KB 1 Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
207866 Kl. 14:30 HIK 1 FA 2000 1
207867 Kl. 14:30 B 1903 1 Hvidovre IF 1
207868 Kl. 14:50 FA 2000 1 Hvidovre IF 1
207869 Kl. 14:50 HIK 1 B 1903 1
207870 Kl. 15:10 FA 2000 1 B 1903 1
207871 Kl. 15:10 HIK 1 Hvidovre IF 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
207860 Kl. 13:00 KB 1 B 93 1
207861 Kl. 13:00 Oversidder AC Amager Academy
207862 Kl. 13:20 B 93 1 AC Amager Academy
207863 Kl. 13:20 KB 1 Oversidder
207864 Kl. 13:40 B 93 1 Oversidder
207865 Kl. 13:40 KB 1 AC Amager Academy
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
207872 Kl. 14:30 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
FA 2000 1 Bane 1
207873 Kl. 14:30 B 1903 1 Oversidder Bane 1
207874 Kl. 14:50 B 1903 1 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
Bane 1
207875 Kl. 14:50 Oversidder FA 2000 1 Bane 1
207876 Kl. 15:10 Oversidder B 93 1 Bane 1
207877 Kl. 15:10 B 1903 1 FA 2000 1 Bane 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
207878 Kl. 10:00 HIK 1 KB 1
207879 Kl. 10:00 AC Amager Academy Hvidovre IF 1
207880 Kl. 10:20 AC Amager Academy HIK 1
207881 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 KB 1
207882 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1 HIK 1
207883 Kl. 10:40 AC Amager Academy KB 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind