MENU

VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8, Pulje 8 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
533234
14-11 2020
Kl. 11:00
KB 4 GVI 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
533231
14-11 2020
Kl. 13:00
BK Stefan B 1903 2 Kunst, Grøndal Centret
533235
15-11 2020
Kl. 09:00
BK Fix 3 BK Hellas 2 Kunst, Tingbjerg IP
533232
15-11 2020
Kl. 12:30
BK Skjold 3 Bk. Union
!
NB: Bk. Union er taberdømt
Kunst, Ryparken
533233
15-11 2020
Kl. 16:00
HIK 2 Bk. Skjold 2 Kunst, HIK
533240
28-11 2020
Kl. 10:00
BK Hellas 2 HIK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
533237
28-11 2020
Kl. 10:45
B 1903 2 KB 4 B1903
533238
29-11 2020
Kl. 10:00
Bk. Union BK Stefan Kunst, Genforeningspladsen
533239
29-11 2020
Kl. 10:00
Bk. Skjold 2 BK Skjold 3 Kunst, Ryparken
533236
29-11 2020
Kl. 12:00
GVI 2 BK Fix 3 Kunst, GVI. Nymosen
533242
12-12 2020
Kl. 13:00
BK Stefan Bk. Skjold 2 Kunst, Grøndal Centret
533244
12-12 2020
Kl. 13:30
KB 4 Bk. Union Kunst, KB, P. Bangs Vej
533243
13-12 2020
Kl. 10:00
BK Skjold 3 BK Hellas 2 Kunst, Ryparken
533245
13-12 2020
Kl. 12:00
BK Fix 3 HIK 2 Kunst, Tingbjerg IP
533241
13-12 2020
Kl. 12:00
GVI 2 B 1903 2 Kunst, GVI. Nymosen
533250
16-01 2021
Kl. 10:00
BK Hellas 2 BK Stefan Kunst, Valby IP, tribunen
533248
16-01 2021
Kl. 15:30
HIK 2 BK Skjold 3 Kunst, HIK
533246
17-01 2021
Kl. 10:00
B 1903 2 BK Fix 3 B1903
533249
17-01 2021
Kl. 11:30
Bk. Skjold 2 KB 4 Kunst, Ryparken
533247 on
20-01 2021
Kl. 17:00
Bk. Union GVI 2 Kunst, Grøndal Centret
533254
30-01 2021
Kl. 10:00
KB 4 BK Hellas 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
533253
30-01 2021
Kl. 10:45
B 1903 2 Bk. Union B1903
533252
30-01 2021
Kl. 13:00
BK Stefan HIK 2 Kunst, Grøndal Centret
533251
31-01 2021
Kl. 10:00
GVI 2 Bk. Skjold 2 Kunst, GVI. Nymosen
533255
31-01 2021
Kl. 13:00
BK Fix 3 BK Skjold 3 Kunst, Tingbjerg IP
533258
06-03 2021
Kl. 10:00
HIK 2 KB 4 Kunst, HIK
533259
07-03 2021
Kl. 09:15
Bk. Skjold 2 B 1903 2 Kunst, Lundehusparken
533260
07-03 2021
Kl. 09:45
BK Hellas 2 GVI 2 Kunst, Valby IP, tribunen
533256
07-03 2021
Kl. 10:30
BK Skjold 3 BK Stefan Kunst, Lundehusparken
533257 ma
08-03 2021
Kl. 17:00
Bk. Union BK Fix 3 Kunst, Grøndal Centret
533262
13-03 2021
Kl. 10:45
B 1903 2 BK Hellas 2 B1903
533261
14-03 2021
Kl. 10:00
GVI 2 HIK 2 Kunst, GVI. Nymosen
533264
14-03 2021
Kl. 10:00
KB 4 BK Skjold 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
533265
14-03 2021
Kl. 10:30
BK Fix 3 BK Stefan Kunst, Tingbjerg IP
533263 ma
15-03 2021
Kl. 17:00
Bk. Union Bk. Skjold 2 Kunst, Grøndal Centret
533268
20-03 2021
Kl. 10:00
HIK 2 B 1903 2 Kunst, HIK
533266
20-03 2021
Kl. 13:00
BK Stefan KB 4 Kunst, Grøndal Centret
533269
21-03 2021
Kl. 09:00
BK Fix 3 Bk. Skjold 2 Kunst, Tingbjerg IP
533267
21-03 2021
Kl. 10:00
BK Skjold 3 GVI 2 Kunst, Ryparken
533273 on
24-03 2021
Kl. 17:00
Bk. Union HIK 2 Kunst, Grøndal Centret
533270
27-03 2021
Kl. 10:00
BK Hellas 2 Bk. Union Kunst, Valby IP, tribunen
533272
28-03 2021
Kl. 10:00
B 1903 2 BK Skjold 3 B1903
533274
28-03 2021
Kl. 10:00
KB 4 BK Fix 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
533275
28-03 2021
Kl. 10:00
Bk. Skjold 2 BK Hellas 2 Kunst, Ryparken
533271
28-03 2021
Kl. 12:00
GVI 2 BK Stefan Kunst, GVI. Nymosen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind