MENU

VinterBold U12 Drenge 4 (09) 8v8, Pulje 6 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
550884
08-11 2020
Kl. 12:00
Vanløse IF 2 Skovshoved IF 2 Kunst, Vanløse I P
550892
14-11 2020
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre 1 FB 4 Espelunden Kunstgræs
UDS

Kampen udsat

550896
14-11 2020
Kl. 10:00
KB 6 B 1903 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
550889
14-11 2020
Kl. 11:15
AB Tårnby 3 B93 4
!
NB: B93 4 er taberdømt
Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
550894
15-11 2020
Kl. 10:20
Taastrup FC 4 Nørrebro United 2 NyBolig Park - Kunstgræs
550898
28-11 2020
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 KB 6 Kunst, Mimersparken
550906
28-11 2020
Kl. 11:30
B93 4 Vanløse IF 2 Kunst, B93
550911
28-11 2020
Kl. 12:15
B 1903 2 BK Vest, Rødovre 1 B1903
550907
29-11 2020
Kl. 10:00
FB 4 AB Tårnby 3 Kunst, Jens Jessens Vej
550903
29-11 2020
Kl. 11:15
Skovshoved IF 2 Taastrup FC 4 Skovshoved I P
550916
05-12 2020
Kl. 12:00
Vanløse IF 2 FB 4 Kunst, Vanløse I P
550913
12-12 2020
Kl. 11:15
Nørrebro United 2 Skovshoved IF 2 Kunst, Mimersparken
UDS

Kampen udsat

550918
12-12 2020
Kl. 11:20
Taastrup FC 4 B93 4 NyBolig Park - Kunstgræs
550917
12-12 2020
Kl. 11:45
AB Tårnby 3 B 1903 2 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
550920
12-12 2020
Kl. 13:30
KB 6 BK Vest, Rødovre 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
550931 fr
15-01 2021
Kl. 18:00
FB 4 Taastrup FC 4 Kunst, Jens Jessens Vej
550928
16-01 2021
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre 1 AB Tårnby 3 Espelunden Kunstgræs
550926
16-01 2021
Kl. 11:30
B93 4 Nørrebro United 2 Kunst, B93
550934
17-01 2021
Kl. 10:00
B 1903 2 Vanløse IF 2 B1903
550921
17-01 2021
Kl. 11:15
Skovshoved IF 2 KB 6 Skovshoved I P
550938
23-01 2021
Kl. 12:00
Vanløse IF 2 BK Vest, Rødovre 1 Kunst, Vanløse I P
550936
30-01 2021
Kl. 12:00
Nørrebro United 2 FB 4 Kunst, Mimersparken
550947
31-01 2021
Kl. 11:30
KB 6 AB Tårnby 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
550940
31-01 2021
Kl. 13:00
Skovshoved IF 2 B93 4 Skovshoved I P
550943
31-01 2021
Kl. 13:40
Taastrup FC 4 B 1903 2 NyBolig Park - Kunstgræs
550951
06-03 2021
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre 1 Taastrup FC 4 Espelunden Kunstgræs
550954
06-03 2021
Kl. 10:00
FB 4 Skovshoved IF 2 Kunst, Jens Jessens Vej
550957
06-03 2021
Kl. 10:45
B 1903 2 Nørrebro United 2 B1903
550949
06-03 2021
Kl. 13:00
B93 4 KB 6 Kunst, B93
550948
07-03 2021
Kl. 11:15
AB Tårnby 3 Vanløse IF 2 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
550969 fr
12-03 2021
Kl. 17:45
KB 6 Vanløse IF 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
550958
13-03 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United 2 BK Vest, Rødovre 1 Kunst, Mimersparken
550966
13-03 2021
Kl. 10:00
B93 4 FB 4 Kunst, B93
550963
14-03 2021
Kl. 11:15
Skovshoved IF 2 B 1903 2 Skovshoved I P
550968
14-03 2021
Kl. 11:20
Taastrup FC 4 AB Tårnby 3 NyBolig Park - Kunstgræs
550971 ma
15-03 2021
Kl. 23:59
Vanløse IF 2 Taastrup FC 4 Kunst, Vanløse I P
550981
20-03 2021
Kl. 10:00
BK Vest, Rødovre 1 Skovshoved IF 2 Espelunden Kunstgræs
550982
20-03 2021
Kl. 10:00
KB 6 FB 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
550987
20-03 2021
Kl. 10:45
B 1903 2 B93 4 B1903
550978
21-03 2021
Kl. 11:15
AB Tårnby 3 Nørrebro United 2 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
551055
27-03 2021
Kl. 10:00
FB 4 B 1903 2 Kunst, Jens Jessens Vej
550993
27-03 2021
Kl. 11:20
Taastrup FC 4 KB 6 NyBolig Park - Kunstgræs
550992
27-03 2021
Kl. 11:30
B93 4 BK Vest, Rødovre 1 Kunst, B93
550989
27-03 2021
Kl. 13:00
Nørrebro United 2 Vanløse IF 2 Kunst, Mimersparken
550991
28-03 2021
Kl. 11:15
Skovshoved IF 2 AB Tårnby 3 Skovshoved I P
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind