MENU

VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
470226 on
11-11 2020
Kl. 16:30
Bispebjerg Bk. FA 2000 2 Kunst, Lundehusparken
470228
14-11 2020
Kl. 11:00
B 1903 1 BK Fix 2 B1903
470225
14-11 2020
Kl. 11:30
B93 2 BK Skjold 2 Kunst, Ryparken
470224
15-11 2020
Kl. 12:00
Nørrebro United 1 KB 4 Kunst, Mimersparken
470227
15-11 2020
Kl. 13:00
HIK 2 Jægersborg BK Kunst, HIK
UDS

Kampen udsat

470232
28-11 2020
Kl. 10:30
FA 2000 2 B93 2 Kunst, Jens Jessens Vej
470234
29-11 2020
Kl. 09:00
BK Fix 2 Bispebjerg Bk.
!
NB: Bispebjerg Bk. er taberdømt
Kunst, Tingbjerg IP
470229
29-11 2020
Kl. 10:00
Jægersborg BK B 1903 1 Gentofte Sportspark - kunst 1
470231
29-11 2020
Kl. 11:30
BK Skjold 2 Nørrebro United 1 Kunst, Ryparken
470230
29-11 2020
Kl. 11:45
KB 4 HIK 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
470843
12-12 2020
Kl. 10:00
HIK 2 BK Skjold 2 Kunst, HIK
UDS

Kampen udsat

470842
12-12 2020
Kl. 10:30
B93 2 BK Fix 2 Kunst, B93
UDS

Kampen udsat

470844
13-12 2020
Kl. 10:00
B 1903 1 Bispebjerg Bk. B1903
UDS

Kampen udsat

470235
13-12 2020
Kl. 10:00
Jægersborg BK KB 4 Gentofte Sportspark - kunst 1
UDS

Kampen udsat

470841
13-12 2020
Kl. 12:00
Nørrebro United 1 FA 2000 2 Kunst, Mimersparken
UDS

Kampen udsat

470845
16-01 2021
Kl. 10:00
KB 4 B 1903 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
470847
16-01 2021
Kl. 12:00
Bispebjerg Bk. B93 2 Kunst, Ryparken
470848
17-01 2021
Kl. 10:30
FA 2000 2 HIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
470849
17-01 2021
Kl. 10:30
BK Fix 2 Nørrebro United 1 Kunst, Tingbjerg IP
470846
17-01 2021
Kl. 11:30
BK Skjold 2 Jægersborg BK Kunst, Ryparken
470852
31-01 2021
Kl. 10:00
KB 4 BK Skjold 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
470854
31-01 2021
Kl. 10:00
B 1903 1 B93 2 B1903
470850
31-01 2021
Kl. 11:00
Jægersborg BK FA 2000 2 Gentofte Sportspark - kunst 1
470851
31-01 2021
Kl. 12:00
Nørrebro United 1 Bispebjerg Bk. Kunst, Mimersparken
470853
31-01 2021
Kl. 12:30
HIK 2 BK Fix 2 Kunst, HIK
470857 ma
01-03 2021
Kl. 23:59
Bispebjerg Bk. HIK 2 Kunst, Lundehusparken
470855
06-03 2021
Kl. 10:00
B93 2 Nørrebro United 1 Kunst, B93
470858
06-03 2021
Kl. 12:00
FA 2000 2 KB 4 Kunst, Jens Jessens Vej
470856
07-03 2021
Kl. 10:45
BK Skjold 2 B 1903 1 Kunst, Ryparken
470859
07-03 2021
Kl. 11:30
BK Fix 2 Jægersborg BK Kunst, Tingbjerg IP
470863
13-03 2021
Kl. 11:30
HIK 2 B93 2 Kunst, HIK
470861
14-03 2021
Kl. 10:00
KB 4 BK Fix 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
470862
14-03 2021
Kl. 10:00
BK Skjold 2 FA 2000 2 Kunst, Ryparken
470864
14-03 2021
Kl. 10:00
B 1903 1 Nørrebro United 1 B1903
470860
14-03 2021
Kl. 11:00
Jægersborg BK Bispebjerg Bk. Gentofte Sportspark - kunst 1
470867 ma
15-03 2021
Kl. 23:59
Bispebjerg Bk. KB 4 Kunst, Lundehusparken
470866
20-03 2021
Kl. 10:00
B93 2 Jægersborg BK Kunst, B93
470911
21-03 2021
Kl. 09:00
BK Fix 2 BK Skjold 2 Kunst, Tingbjerg IP
470910
21-03 2021
Kl. 10:00
B 1903 1 FA 2000 2 B1903
470865
21-03 2021
Kl. 12:00
Nørrebro United 1 HIK 2 Kunst, Mimersparken
470913
27-03 2021
Kl. 10:00
KB 4 B93 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
470915
27-03 2021
Kl. 11:30
HIK 2 B 1903 1 Kunst, HIK
470912
28-03 2021
Kl. 10:00
Jægersborg BK Nørrebro United 1 Gentofte Sportspark - kunst 1
470914
28-03 2021
Kl. 11:30
BK Skjold 2 Bispebjerg Bk. Kunst, Ryparken
470916
28-03 2021
Kl. 11:30
FA 2000 2 BK Fix 2 Kunst, Jens Jessens Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind