MENU

VinterBold U8 Drenge 4 (13) 5v5, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
391076 Kl. 11:00 HIK 2 B 1903 3
391077 Kl. 11:00 Østerbro IF 4 B93 5
391078 Kl. 11:20 HIK 2 Østerbro IF 4
391079 Kl. 11:20 B 1903 3 B93 5
391080 Kl. 11:40 B 1903 3 Østerbro IF 4
391081 Kl. 11:40 B93 5 HIK 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Bane 1 Nordbanegade 18 2200 København N
391056 Kl. 10:00 Jægersborg BK
!
NB: Jægersborg BK er taberdømt
GVI 2 Bane 1
391057 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 GVI 4
391058 Kl. 10:20 Jægersborg BK
!
NB: Jægersborg BK er taberdømt
Nørrebro United 2 Bane 1
391059 Kl. 10:20 GVI 2 GVI 4
391060 Kl. 10:40 GVI 2 Nørrebro United 2
391061 Kl. 10:40 GVI 4 Jægersborg BK
!
NB: Jægersborg BK er taberdømt
Bane 1
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
391082 Kl. 12:00 GVI 2 Jægersborg BK
391083 Kl. 12:00 B 1903 3 HIK 2
391192 Kl. 12:00 GVI 4 Nørrebro United 2
391280 Kl. 12:00 B93 5 Østerbro IF 4 Bane 1
391281 Kl. 12:20 Nørrebro United 2 Østerbro IF 4
391282 Kl. 12:20 GVI 4 B93 5
391084 Kl. 12:20 GVI 2 HIK 2
391085 Kl. 12:20 Jægersborg BK B 1903 3
391086 Kl. 12:40 Jægersborg BK HIK 2
391087 Kl. 12:40 GVI 2 B 1903 3
391305 Kl. 12:40 GVI 4 Østerbro IF 4
391306 Kl. 12:40 B93 5 Nørrebro United 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
391332 Kl. 14:00 Nørrebro United 2 GVI 2
391333 Kl. 14:00 Østerbro IF 4 B 1903 3
391367 Kl. 14:20 B 1903 3 GVI 2
391368 Kl. 14:20 Østerbro IF 4 Nørrebro United 2
391369 Kl. 14:40 Nørrebro United 2 B 1903 3
391370 Kl. 14:40 GVI 2 Østerbro IF 4
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Gentofte Sportspark - kunst 1 Ved Stadion 6 2820 Gentofte
391307 Kl. 10:00 Jægersborg BK GVI 4
391308 Kl. 10:00 HIK 2 B93 5 Bane 1
391309 Kl. 10:20 HIK 2 Jægersborg BK Bane 1
391310 Kl. 10:20 B93 5 GVI 4 Bane 1
391311 Kl. 10:40 GVI 4 HIK 2 Bane 1
391312 Kl. 10:40 Jægersborg BK B93 5
lørdag den. 30-01 2021
Spillested:
Kunst, Fælledparken Bane 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
391371 Kl. 11:00 Nørrebro United 2 Jægersborg BK Bane 1
391372 Kl. 11:00 Østerbro IF 4 HIK 2
391373 Kl. 11:20 Nørrebro United 2 Østerbro IF 4 Bane 1
391374 Kl. 11:20 Jægersborg BK HIK 2 Bane 1
391377 Kl. 11:40 Østerbro IF 4 Jægersborg BK
391378 Kl. 11:40 HIK 2 Nørrebro United 2 Bane 1
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
827643 Kl. 10:00 GVI 4 GVI 2
827644 Kl. 10:00 B93 5 B 1903 3 Bane 1
827645 Kl. 10:20 GVI 4 B93 5
827646 Kl. 10:20 GVI 2 B 1903 3
827647 Kl. 10:40 B93 5 GVI 2 Bane 1
827648 Kl. 10:40 B 1903 3 GVI 4
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
827665 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 HIK 2
827666 Kl. 10:00 GVI 4 B 1903 3
827667 Kl. 10:20 Nørrebro United 2 GVI 4
827668 Kl. 10:20 HIK 2 B 1903 3
827669 Kl. 10:40 B 1903 3 Nørrebro United 2
827670 Kl. 10:40 HIK 2 GVI 4
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Gentofte Sportspark - kunst 1 Ved Stadion 6 2820 Gentofte
827649 Kl. 11:00 Jægersborg BK Østerbro IF 4
827650 Kl. 11:00 GVI 2 B93 5 Bane 1
827651 Kl. 11:20 B93 5 Jægersborg BK Bane 1
827652 Kl. 11:20 Østerbro IF 4 GVI 2 Bane 1
827653 Kl. 11:40 Jægersborg BK GVI 2
827654 Kl. 11:40 Østerbro IF 4 B93 5 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
827671 Kl. 11:45 Nørrebro United 2 B93 5
827672 Kl. 11:45 B 1903 3 Jægersborg BK
827673 Kl. 12:05 Jægersborg BK Nørrebro United 2
827674 Kl. 12:05 B 1903 3 B93 5
827675 Kl. 12:25 Jægersborg BK B93 5
827676 Kl. 12:25 Nørrebro United 2 B 1903 3
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
827677 Kl. 12:00 HIK 2 GVI 2
827678 Kl. 12:00 Østerbro IF 4 GVI 4
827679 Kl. 12:20 GVI 2 GVI 4
827680 Kl. 12:20 HIK 2 Østerbro IF 4
827681 Kl. 12:40 GVI 4 HIK 2
827682 Kl. 12:40 GVI 2 Østerbro IF 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind