MENU

VinterBold U9 Drenge 1 (12) 5v5, Pulje 4 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
481283 Kl. 10:00 B93 1 BK Hellas 1 Bane 1
481284 Kl. 10:00 BK Hekla 1 B93 2 Bane 1
481285 Kl. 10:20 B93 1 BK Hekla 1 Bane 1
481286 Kl. 10:20 BK Hellas 1 B93 2 Bane 1
481287 Kl. 10:40 B93 2 B93 1 Bane 1
481288 Kl. 10:40 BK Hellas 1 BK Hekla 1 Bane 1
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
481289 Kl. 10:00 GVI 1 HIK 1
481290 Kl. 10:00 B 1903 1 Skovshoved IF 1
481291 Kl. 10:20 GVI 1 B 1903 1
481292 Kl. 10:20 HIK 1 Skovshoved IF 1
481293 Kl. 10:40 HIK 1 B 1903 1
481294 Kl. 10:40 Skovshoved IF 1 GVI 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Ruten 2 2700 Brønshøj
481295 Kl. 10:00 BK Fix 1 FA 2000 1
481296 Kl. 10:00 AB 1 Oversidder
481298 Kl. 10:20 BK Fix 1 AB 1
481299 Kl. 10:20 FA 2000 1 Oversidder
481300 Kl. 10:40 FA 2000 1 AB 1
481301 Kl. 10:40 Oversidder BK Fix 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
481309 Kl. 10:00 B93 2 BK Hellas 1
481310 Kl. 10:00 B 1903 1 FA 2000 1
481311 Kl. 10:20 BK Hellas 1 B 1903 1
481312 Kl. 10:20 FA 2000 1 B93 2
481313 Kl. 10:40 B93 2 B 1903 1
481314 Kl. 10:40 FA 2000 1 BK Hellas 1
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
481302 Kl. 10:00 B93 1 GVI 1
481303 Kl. 10:00 HIK 1 BK Fix 1
481304 Kl. 10:20 B93 1 HIK 1
481305 Kl. 10:20 GVI 1 BK Fix 1
481306 Kl. 10:40 HIK 1 GVI 1
481308 Kl. 10:40 BK Fix 1 B93 1
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Skovshoved I P Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
481315 Kl. 11:30 Oversidder AB 1
481316 Kl. 11:30 BK Hekla 1 Skovshoved IF 1
481317 Kl. 11:50 BK Hekla 1 AB 1
481318 Kl. 11:50 Skovshoved IF 1 Oversidder
481319 Kl. 12:10 Oversidder BK Hekla 1
481320 Kl. 12:10 Skovshoved IF 1 AB 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
481328 Kl. 11:30 BK Hellas 1
!
NB: BK Hellas 1 er taberdømt
GVI 1 Bane 1
481329 Kl. 11:30 Oversidder Skovshoved IF 1 Bane 1
481330 Kl. 11:50 BK Hellas 1 Oversidder Bane 1
481331 Kl. 11:50 GVI 1 Skovshoved IF 1 Bane 1
UHHT
481322 Kl. 12:00 B93 1 B93 2 Bane 1
481323 Kl. 12:00 AB 1 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Bane 1
481332 Kl. 12:10 GVI 1 Oversidder Bane 1
481333 Kl. 12:10 Skovshoved IF 1
!
NB: Skovshoved IF 1 er taberdømt
BK Hellas 1 Bane 1
481324 Kl. 12:20 B93 1 AB 1 Bane 1
481325 Kl. 12:20 B93 2 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Bane 1
481326 Kl. 12:40 AB 1 B93 2 Bane 1
481327 Kl. 12:40 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
B93 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Kunst, Hekla park Artillerivej 190 2300 København S
481334 Kl. 11:30 BK Hekla 1 HIK 1
481336 Kl. 11:30 FA 2000 1 BK Fix 1
481337 Kl. 11:50 BK Hekla 1 BK Fix 1
481338 Kl. 11:50 HIK 1 FA 2000 1
481339 Kl. 12:10 HIK 1 BK Fix 1
481340 Kl. 12:10 FA 2000 1 BK Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
481341 Kl. 13:00 BK Hekla 1 B93 1 Bane 1
481342 Kl. 13:00 BK Fix 1 Oversidder Bane 1
481343 Kl. 13:20 B93 1 BK Fix 1 Bane 1
481344 Kl. 13:20 BK Hekla 1 Oversidder Bane 1
481345 Kl. 13:40 BK Fix 1 BK Hekla 1 Bane 1
481346 Kl. 13:40 Oversidder B93 1 Bane 1
481347 Kl. 14:30 GVI 1 FA 2000 1 Bane 1
481348 Kl. 14:30 B 1903 1 B93 2 Bane 1
481349 Kl. 14:50 B 1903 1 GVI 1 Bane 1
481350 Kl. 14:50 B93 2 FA 2000 1 Bane 1
481351 Kl. 15:10 FA 2000 1 B 1903 1 Bane 1
481352 Kl. 15:10 B93 2 GVI 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
481353 Kl. 10:00 AB 1 BK Hellas 1
481355 Kl. 10:00 Skovshoved IF 1 HIK 1
481356 Kl. 10:20 BK Hellas 1 HIK 1
481357 Kl. 10:20 AB 1 Skovshoved IF 1
481358 Kl. 10:40 HIK 1 AB 1
481359 Kl. 10:40 BK Hellas 1 Skovshoved IF 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
481360 Kl. 10:00 B93 1 FA 2000 1
481361 Kl. 10:00 AB 1 Skovshoved IF 1
481362 Kl. 10:20 AB 1 B93 1
481363 Kl. 10:20 FA 2000 1 Skovshoved IF 1
481364 Kl. 10:40 B93 1 Skovshoved IF 1
481365 Kl. 10:40 AB 1 FA 2000 1
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
481368 Kl. 10:00 Oversidder HIK 1
481370 Kl. 10:00 GVI 1 B93 2
481371 Kl. 10:20 HIK 1 GVI 1
481372 Kl. 10:20 B93 2 Oversidder
481373 Kl. 10:40 Oversidder GVI 1
481375 Kl. 10:40 B93 2 HIK 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
481376 Kl. 10:00 BK Hekla 1 BK Hellas 1
481377 Kl. 10:00 B 1903 1 BK Fix 1
481378 Kl. 10:20 BK Fix 1 BK Hekla 1
481380 Kl. 10:20 B 1903 1 BK Hellas 1
481381 Kl. 10:40 BK Fix 1 BK Hellas 1
481383 Kl. 10:40 B 1903 1 BK Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
481399 Kl. 11:30 B93 2 BK Hellas 1 Bane 1
481400 Kl. 11:30 Skovshoved IF 1 BK Fix 1 Bane 1
481401 Kl. 11:50 Skovshoved IF 1 BK Hellas 1 Bane 1
481402 Kl. 11:50 BK Fix 1 B93 2 Bane 1
481403 Kl. 12:10 Skovshoved IF 1 B93 2 Bane 1
481404 Kl. 12:10 BK Hellas 1 BK Fix 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Kunst, Hekla park Artillerivej 190 2300 København S
481391 Kl. 10:30 AB 1 FA 2000 1
481392 Kl. 10:30 GVI 1 BK Hekla 1
481394 Kl. 10:50 GVI 1 AB 1
481396 Kl. 10:50 BK Hekla 1 FA 2000 1
481397 Kl. 11:10 FA 2000 1 GVI 1
481398 Kl. 11:10 AB 1 BK Hekla 1
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
481384 Kl. 10:00 B93 1 B 1903 1
481385 Kl. 10:00 HIK 1 Oversidder
481386 Kl. 10:20 HIK 1 B93 1
481387 Kl. 10:20 B 1903 1 Oversidder
481388 Kl. 10:40 B 1903 1 HIK 1
481390 Kl. 10:40 B93 1 Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind