MENU

VinterBold U8 Drenge 2 (13) 5v5, Pulje 6 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
829697 Kl. 11:00 Østerbro IF 2 BK Vestia 3
829698 Kl. 11:00 B93 4 B 1903 1 Bane 1
829699 Kl. 11:20 Østerbro IF 2 B93 4
829700 Kl. 11:20 BK Vestia 3 B 1903 1 Bane 1
829701 Kl. 11:40 BK Vestia 3 B93 4 Bane 1
829702 Kl. 11:40 B 1903 1 Østerbro IF 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Kunst, Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
829703 Kl. 10:00 B93 2 Husum BK 1
829704 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 BK Fix 1
829705 Kl. 10:20 B93 2 Brønshøj BK 1
829706 Kl. 10:20 Husum BK 1 BK Fix 1
829707 Kl. 10:40 Husum BK 1 Brønshøj BK 1
829708 Kl. 10:40 BK Fix 1 B93 2
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
829715 Kl. 10:00 B 1903 1 B93 4
829716 Kl. 10:00 BK Fix 1 Brønshøj BK 1
829717 Kl. 10:20 B93 4 Brønshøj BK 1
829718 Kl. 10:20 B 1903 1 BK Fix 1
829719 Kl. 10:40 B 1903 1 Brønshøj BK 1
829720 Kl. 10:40 BK Fix 1 B93 4
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
829709 Kl. 10:00 BK Vestia 3 Østerbro IF 2
829710 Kl. 10:00 Husum BK 1 B93 2
829711 Kl. 10:20 BK Vestia 3 B93 2
829712 Kl. 10:20 Østerbro IF 2 Husum BK 1
829713 Kl. 10:40 Østerbro IF 2 B93 2
829714 Kl. 10:40 BK Vestia 3 Husum BK 1
Arrangør:
lørdag den. 05-12 2020
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
829721 Kl. 13:00 Østerbro IF 2 B 1903 1 Bane 1
829722 Kl. 13:00 B93 2 BK Fix 1 Bane 1
829723 Kl. 13:20 B93 2 Østerbro IF 2 Bane 1
829724 Kl. 13:20 BK Fix 1 B 1903 1 Bane 1
829725 Kl. 13:40 B 1903 1 B93 2 Bane 1
829726 Kl. 13:40 Østerbro IF 2 BK Fix 1 Bane 1
829727 Kl. 14:30 B93 4 BK Vestia 3 Bane 1
829728 Kl. 14:30 Brønshøj BK 1 Husum BK 1 Bane 1
829729 Kl. 14:50 Husum BK 1 BK Vestia 3 Bane 1
829730 Kl. 14:50 Brønshøj BK 1 B93 4 Bane 1
829731 Kl. 15:10 B93 4 Husum BK 1 Bane 1
829732 Kl. 15:10 BK Vestia 3 Brønshøj BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Tingbjerg I P Ruten 2 2700 Brønshøj
829733 Kl. 10:00 B93 4 Østerbro IF 2
829734 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 B93 2
829735 Kl. 10:20 B93 4 Brønshøj BK 1
829736 Kl. 10:20 Østerbro IF 2 B93 2
829737 Kl. 10:40 Brønshøj BK 1 Østerbro IF 2
829738 Kl. 10:40 B93 2 B93 4
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Ruten 2 2700 Brønshøj
829739 Kl. 10:00 B 1903 1 BK Vestia 3
829740 Kl. 10:00 BK Fix 1 Husum BK 1
829741 Kl. 10:20 B 1903 1 BK Fix 1
829742 Kl. 10:20 BK Vestia 3 Husum BK 1
829765 Kl. 10:40 BK Fix 1 BK Vestia 3
829932 Kl. 10:40 Husum BK 1 B 1903 1
lørdag den. 06-02 2021
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
829933 Kl. 09:45 Østerbro IF 2 Brønshøj BK 1
829934 Kl. 09:45 BK Vestia 3 BK Fix 1 Bane 1
829935 Kl. 10:05 BK Fix 1 Østerbro IF 2 Bane 1
829936 Kl. 10:05 Brønshøj BK 1 BK Vestia 3 Bane 1
829937 Kl. 10:25 Østerbro IF 2 BK Vestia 3
829938 Kl. 10:25 Brønshøj BK 1 BK Fix 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Kunst, Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
829939 Kl. 10:00 B93 4 B93 2
829940 Kl. 10:00 B 1903 1 Husum BK 1
829941 Kl. 10:20 B93 4 B 1903 1
829942 Kl. 10:20 B93 2 Husum BK 1
829943 Kl. 10:40 Husum BK 1 B93 4
829944 Kl. 10:40 B93 2 B 1903 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Kunst, B93 Bane 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
829945 Kl. 14:30 B93 4 BK Fix 1 Bane 1
829946 Kl. 14:30 Husum BK 1 Østerbro IF 2 Bane 1
829947 Kl. 14:50 Østerbro IF 2 B93 4 Bane 1
829948 Kl. 14:50 Husum BK 1 BK Fix 1 Bane 1
829949 Kl. 15:10 Østerbro IF 2 BK Fix 1 Bane 1
829950 Kl. 15:10 B93 4 Husum BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Kunst, Bavnehøj IA Enghavevej 90 2450 København SV
829951 Kl. 10:00 B93 2 BK Vestia 3
829952 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 B 1903 1 Bane 1
829953 Kl. 10:20 BK Vestia 3 B 1903 1
829954 Kl. 10:20 B93 2 Brønshøj BK 1 Bane 1
829955 Kl. 10:40 B 1903 1 B93 2
829956 Kl. 10:40 BK Vestia 3 Brønshøj BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind