MENU

VinterBold U10 Drenge 4 (11) 5v5, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Vallensbæk Idrætscenter Bane 1 Idræts Allé 2 2625 Vallensbæk
467221 Kl. 10:15 Vallensbæk IF 4 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Bane 1
467222 Kl. 10:15 Ørestad IF 1 Taastrup FC 4
467223 Kl. 10:35 Vallensbæk IF 4 Ørestad IF 1
467224 Kl. 10:35 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Taastrup FC 4 Bane 1
467225 Kl. 10:55 Taastrup FC 4 Vallensbæk IF 4
467226 Kl. 10:55 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Ørestad IF 1 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 07-11 2020
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Ruten 2 2700 Brønshøj
467227 Kl. 12:00 BK Fix 3 Hvidovre IF 3
467228 Kl. 12:00 Kastrup 2 KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Bane 1
467229 Kl. 12:20 BK Fix 3 Kastrup 2
467230 Kl. 12:20 Hvidovre IF 3 KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Bane 1
467231 Kl. 12:40 Hvidovre IF 3 Kastrup 2
467232 Kl. 12:40 KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
BK Fix 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
467233 Kl. 10:00 FA 2000 3 Vanløse IF 7
467234 Kl. 10:00 Fremad Valby 3 CIK 2
467235 Kl. 10:20 FA 2000 3 Fremad Valby 3
467236 Kl. 10:20 Vanløse IF 7 CIK 2
467237 Kl. 10:40 Vanløse IF 7 Fremad Valby 3
467238 Kl. 10:40 CIK 2 FA 2000 3
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
467239 Kl. 11:30 Vallensbæk IF 4
!
NB: Vallensbæk IF 4 er taberdømt
BK Fix 3
467240 Kl. 11:30 Hvidovre IF 3 FA 2000 3
467241 Kl. 11:50 Vallensbæk IF 4
!
NB: Vallensbæk IF 4 er taberdømt
Hvidovre IF 3
467242 Kl. 11:50 BK Fix 3 FA 2000 3
467243 Kl. 12:10 Hvidovre IF 3 BK Fix 3
467244 Kl. 12:10 FA 2000 3 Vallensbæk IF 4
!
NB: Vallensbæk IF 4 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Kunst, John Tranums Alle John Tranums Alle 1 2770 Kastrup
467245 Kl. 10:00 Taastrup FC 4 B 1903 3
467246 Kl. 10:00 Kastrup 2 Vanløse IF 7
!
NB: Vanløse IF 7 er taberdømt
Bane 1
467802 Kl. 10:20 B 1903 3 Kastrup 2
467803 Kl. 10:20 Vanløse IF 7
!
NB: Vanløse IF 7 er taberdømt
Taastrup FC 4 Bane 1
467804 Kl. 10:40 Taastrup FC 4 Kastrup 2
467805 Kl. 10:40 Vanløse IF 7
!
NB: Vanløse IF 7 er taberdømt
B 1903 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 22-11 2020
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
467806 Kl. 10:00 CIK 2 Fremad Valby 3
467807 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 KFUM
467808 Kl. 10:20 Ørestad IF 1 Fremad Valby 3
467809 Kl. 10:20 KFUM CIK 2
467810 Kl. 10:40 CIK 2 Ørestad IF 1
467811 Kl. 10:40 KFUM Fremad Valby 3
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
467812 Kl. 12:15 Vallensbæk IF 4 Taastrup FC 4 Bane 1
467813 Kl. 12:15 Fremad Valby 3 Kastrup 2 Bane 1
467814 Kl. 12:35 Vallensbæk IF 4 Fremad Valby 3 Bane 1
467815 Kl. 12:35 Taastrup FC 4 Kastrup 2 Bane 1
467816 Kl. 12:55 Fremad Valby 3 Taastrup FC 4 Bane 1
467817 Kl. 12:55 Kastrup 2 Vallensbæk IF 4 Bane 1
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Holmens IA Bane 1 Arsenalvej 6 1436 København K
467818 Kl. 12:00 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
BK Fix 3 Bane 1
467819 Kl. 12:00 CIK 2 KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Bane 1
467820 Kl. 12:20 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
CIK 2 Bane 1
467821 Kl. 12:20 BK Fix 3 KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Bane 1
467822 Kl. 12:40 BK Fix 3 CIK 2
467823 Kl. 12:40 KFUM B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Kunst, Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2300 København S
467824 Kl. 11:00 Ørestad IF 1 Hvidovre IF 3
467825 Kl. 11:00 Vanløse IF 7 FA 2000 3
467826 Kl. 11:20 Ørestad IF 1 FA 2000 3
467827 Kl. 11:20 Hvidovre IF 3 Vanløse IF 7
467828 Kl. 11:40 Hvidovre IF 3 FA 2000 3
467829 Kl. 11:40 Vanløse IF 7 Ørestad IF 1
Arrangør:
lørdag den. 30-01 2021
Spillested:
Vallensbæk Idrætscenter Idræts Allé 2 2625 Vallensbæk
467830 Kl. 10:15 Ørestad IF 1 Vallensbæk IF 4
467831 Kl. 10:15 FA 2000 3 CIK 2
467832 Kl. 10:35 Vallensbæk IF 4 FA 2000 3
467833 Kl. 10:35 Ørestad IF 1 CIK 2
467834 Kl. 10:55 FA 2000 3 Ørestad IF 1
467835 Kl. 10:55 CIK 2 Vallensbæk IF 4
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
467842 Kl. 10:00 Fremad Valby 3 B 1903 3
467843 Kl. 10:00 KFUM Hvidovre IF 3
467844 Kl. 10:20 B 1903 3 Hvidovre IF 3
467845 Kl. 10:20 Fremad Valby 3 KFUM
467846 Kl. 10:40 Hvidovre IF 3 Fremad Valby 3
467889 Kl. 10:40 B 1903 3 KFUM
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Bane 1 Sydskellet 1 2630 Taastrup
467836 Kl. 10:00 BK Fix 3 Vanløse IF 7 Bane 1
467837 Kl. 10:00 Kastrup 2 Taastrup FC 4 Bane 1
467838 Kl. 10:20 Kastrup 2 BK Fix 3 Bane 1
467839 Kl. 10:20 Taastrup FC 4 Vanløse IF 7
467840 Kl. 10:40 Vanløse IF 7 Kastrup 2 Bane 1
467841 Kl. 10:40 Taastrup FC 4 BK Fix 3
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
467942 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 B 1903 3
467943 Kl. 10:00 Kastrup 2 FA 2000 3
467944 Kl. 10:20 FA 2000 3 Ørestad IF 1
467945 Kl. 10:20 Kastrup 2 B 1903 3
467946 Kl. 10:40 FA 2000 3 B 1903 3
467947 Kl. 10:40 Kastrup 2 Ørestad IF 1
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
467890 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 4 Vanløse IF 7
467891 Kl. 10:00 Fremad Valby 3 KFUM
467892 Kl. 10:20 Fremad Valby 3 Vallensbæk IF 4
467893 Kl. 10:20 Vanløse IF 7 KFUM
467894 Kl. 10:40 Vallensbæk IF 4 KFUM
467895 Kl. 10:40 Fremad Valby 3 Vanløse IF 7
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Ruten 2 2700 Brønshøj
467896 Kl. 10:00 CIK 2 Hvidovre IF 3
467897 Kl. 10:00 BK Fix 3 Taastrup FC 4
467938 Kl. 10:20 Hvidovre IF 3 BK Fix 3
467939 Kl. 10:20 Taastrup FC 4 CIK 2
467940 Kl. 10:40 CIK 2 BK Fix 3
467941 Kl. 10:40 Taastrup FC 4 Hvidovre IF 3
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
467948 Kl. 10:00 Vallensbæk IF 4 Kastrup 2
467949 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3 CIK 2
467950 Kl. 10:20 Hvidovre IF 3 Vallensbæk IF 4
467951 Kl. 10:20 Kastrup 2 CIK 2
467952 Kl. 10:40 Kastrup 2 Hvidovre IF 3
479908 Kl. 10:40 Vallensbæk IF 4 CIK 2
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
479915 Kl. 10:00 Taastrup FC 4 B 1903 3
479916 Kl. 10:00 KFUM FA 2000 3 Bane 1
479917 Kl. 10:20 KFUM B 1903 3 Bane 1
479918 Kl. 10:20 FA 2000 3 Taastrup FC 4 Bane 1
479919 Kl. 10:40 KFUM Taastrup FC 4 Bane 1
479920 Kl. 10:40 B 1903 3 FA 2000 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Kunst, Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2300 København S
479909 Kl. 11:00 Fremad Valby 3 Vanløse IF 7
479910 Kl. 11:00 BK Fix 3 Ørestad IF 1
479911 Kl. 11:20 BK Fix 3 Fremad Valby 3
479912 Kl. 11:20 Ørestad IF 1 Vanløse IF 7
479913 Kl. 11:40 Vanløse IF 7 BK Fix 3
479914 Kl. 11:40 Fremad Valby 3 Ørestad IF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind