MENU

VinterBold U10 Drenge 1 (11) 5v5, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Ruten 2 2700 Brønshøj
977595 Kl. 10:00 BK Fix 1 BK Skjold 1
977596 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 AB Tårnby 1
977597 Kl. 10:20 BK Fix 1 Østerbro IF 1
977598 Kl. 10:20 BK Skjold 1 AB Tårnby 1
977599 Kl. 10:40 BK Skjold 1 Østerbro IF 1
977600 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 BK Fix 1
Arrangør:
søndag den. 08-11 2020
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Bane 1 Nordbanegade 18 2200 København N
977601 Kl. 15:00 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Nørrebro United 1 Bane 1
977602 Kl. 15:00 KB 3 HIK 1
977603 Kl. 15:20 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
KB 3 Bane 1
977604 Kl. 15:20 Nørrebro United 1 HIK 1
977605 Kl. 15:40 Nørrebro United 1 KB 3
977606 Kl. 15:40 HIK 1 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 21-11 2020
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
977613 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Østerbro IF 1
977614 Kl. 10:00 HIK 1 KB 3
977615 Kl. 10:20 Østerbro IF 1 KB 3
977616 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 HIK 1
977617 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 KB 3
977618 Kl. 10:40 HIK 1 Østerbro IF 1
Arrangør:
lørdag den. 21-11 2020
Spillested:
Kunst, Ryparken Bane 1 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
977607 Kl. 10:00 BK Skjold 1 BK Fix 1 Bane 1
977608 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 B 1903 1 Bane 1
977609 Kl. 10:20 BK Skjold 1 B 1903 1 Bane 1
977610 Kl. 10:20 BK Fix 1 Nørrebro United 1 Bane 1
977611 Kl. 10:40 BK Fix 1 B 1903 1 Bane 1
977612 Kl. 10:40 BK Skjold 1 Nørrebro United 1 Bane 1
lørdag den. 05-12 2020
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
977625 Kl. 11:30 Østerbro IF 1 BK Skjold 1
977626 Kl. 11:30 KB 3 Nørrebro United 1 Bane 1
977627 Kl. 11:50 Nørrebro United 1 BK Skjold 1 Bane 1
977628 Kl. 11:50 KB 3 Østerbro IF 1 Bane 1
977629 Kl. 12:10 Østerbro IF 1 Nørrebro United 1
977630 Kl. 12:10 BK Skjold 1 KB 3
Arrangør:
søndag den. 06-12 2020
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
977619 Kl. 10:00 BK Fix 1 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Bane 1
977620 Kl. 10:00 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
HIK 1 Bane 1
977621 Kl. 10:20 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
BK Fix 1 Bane 1
977622 Kl. 10:20 HIK 1 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Bane 1
977623 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 B 1903 1
!
NB: B 1903 1 er taberdømt
Bane 1
977624 Kl. 10:40 BK Fix 1 HIK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
977637 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 BK Skjold 1
977638 Kl. 10:00 HIK 1 Nørrebro United 1 Bane 1
977639 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 HIK 1
977640 Kl. 10:20 BK Skjold 1 Nørrebro United 1
977641 Kl. 10:40 HIK 1 BK Skjold 1 Bane 1
977642 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 AB Tårnby 1
søndag den. 31-01 2021
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
977631 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 BK Fix 1
977632 Kl. 10:00 KB 3 B 1903 1
977633 Kl. 10:20 Østerbro IF 1 KB 3
977634 Kl. 10:20 BK Fix 1 B 1903 1
977635 Kl. 10:40 KB 3 BK Fix 1
977636 Kl. 10:40 B 1903 1 Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Kunst, Tingbjerg IP Ruten 2 2700 Brønshøj
977643 Kl. 10:00 BK Fix 1 KB 3
977644 Kl. 10:00 BK Skjold 1 HIK 1
977645 Kl. 10:20 HIK 1 BK Fix 1 Bane 1
977646 Kl. 10:20 KB 3 BK Skjold 1
977647 Kl. 10:40 BK Fix 1 BK Skjold 1
977648 Kl. 10:40 KB 3 HIK 1
Arrangør:
søndag den. 07-02 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
977649 Kl. 13:45 Østerbro IF 1 B 1903 1
977650 Kl. 13:45 AB Tårnby 1 Nørrebro United 1
977651 Kl. 14:05 Østerbro IF 1 AB Tårnby 1
977652 Kl. 14:05 B 1903 1 Nørrebro United 1
977653 Kl. 14:25 Nørrebro United 1 Østerbro IF 1
977654 Kl. 14:25 B 1903 1 AB Tårnby 1
Arrangør:
lørdag den. 06-03 2021
Spillested:
Kunst, Ryparken Bane 1 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
977661 Kl. 10:00 B 1903 1 BK Skjold 1 Bane 1
977662 Kl. 10:00 KB 3 AB Tårnby 1 Bane 1
977663 Kl. 10:20 BK Skjold 1 AB Tårnby 1 Bane 1
977664 Kl. 10:20 B 1903 1 KB 3 Bane 1
977665 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 B 1903 1 Bane 1
977666 Kl. 10:40 BK Skjold 1 KB 3 Bane 1
søndag den. 07-03 2021
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
977655 Kl. 16:00 Østerbro IF 1 HIK 1
977656 Kl. 16:00 Nørrebro United 1 BK Fix 1 Bane 1
977657 Kl. 16:20 BK Fix 1 Østerbro IF 1 Bane 1
977658 Kl. 16:20 Nørrebro United 1 HIK 1 Bane 1
977659 Kl. 16:40 BK Fix 1 HIK 1 Bane 1
977660 Kl. 16:40 Østerbro IF 1 Nørrebro United 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind