Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. aug 2020
18:00
Frem 2
1
FA 2000 2
2
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2020
19:00
Skovshoved IF 2
1
AB Tårnby 2
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2020
19:30
B.93 2
2
HB 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
12:00
B.1908 2
5
Brønshøj 2
1
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
14:00
GVI 2
2
B.1903 3
1
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2020
16:00
Vanløse IF 2
6
Tårnby FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2020
20:00
Brønshøj 2
2
B.93 2
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
12:00
AB Tårnby 2
2
Vanløse IF 2
2
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
12:00
FA 2000 2
2
B.1908 2
2
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
12:00
Tårnby FF 2
1
Frem 2
1
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
16:00
B.1903 3
1
Skovshoved IF 2
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
16:00
HB 2
0
GVI 2
7
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
18:00
Frem 2
2
AB Tårnby 2
1
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2020
20:15
B.93 2
2
GVI 2
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:40
Skovshoved IF 2
4
HB 2
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
12:00
B.1908 2
2
Tårnby FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
16:00
Vanløse IF 2
2
B.1903 3
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
20:00
Brønshøj 2
0
FA 2000 2
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
12:00
AB Tårnby 2
2
B.1908 2
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
12:00
FA 2000 2
2
B.93 2
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
12:00
Tårnby FF 2
1
Brønshøj 2
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
14:00
GVI 2
3
Skovshoved IF 2
2
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
16:00
B.1903 3
1
Frem 2
5
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2020
16:00
HB 2
2
Vanløse IF 2
4
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:00
Frem 2
10
HB 2
0
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
20:00
Brønshøj 2
4
AB Tårnby 2
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
20:15
B.93 2
1
Skovshoved IF 2
3
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
12:00
B.1908 2
7
B.1903 3
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
12:00
FA 2000 2
7
Tårnby FF 2
0
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
16:00
Vanløse IF 2
4
GVI 2
3
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
19:00
AB Tårnby 2
2
FA 2000 2
3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
19:00
Tårnby FF 2
2
B.93 2
2
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2020
20:15
GVI 2
2
Frem 2
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
20:15
B.1903 3
1
Brønshøj 2
0
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
20:00
Brønshøj 2
6
HB 2
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
20:15
B.93 2
1
Vanløse IF 2
4
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
12:00
B.1908 2
3
GVI 2
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
12:00
FA 2000 2
0
B.1903 3
0
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
14:00
Tårnby FF 2
2
AB Tårnby 2
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
12:00
Frem 2
1
Skovshoved IF 2
1
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
12:00
AB Tårnby 2
2
B.93 2
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
14:00
GVI 2
1
Brønshøj 2
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
14:00
Skovshoved IF 2
1
B.1908 2
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
16:00
B.1903 3
2
Tårnby FF 2
4
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
16:00
HB 2
1
FA 2000 2
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
16:00
Vanløse IF 2
2
Frem 2
2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
20:00
Brønshøj 2
1
Skovshoved IF 2
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2020
20:15
B.93 2
4
Frem 2
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
19:30
B.1908 2
1
Vanløse IF 2
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:00
AB Tårnby 2
2
B.1903 3
3
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:00
FA 2000 2
2
GVI 2
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
16:00
Skovshoved IF 2
2
Vanløse IF 2
1
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
14:00
Tårnby FF 2
4
HB 2
3
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
12:00
Frem 2
0
B.1908 2
1
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2020
18:35
Skovshoved IF 2
2
FA 2000 2
3
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
19:30
HB 2
2
B.1908 2
8
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2020
20:15
B.93 2
6
B.1903 3
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
14:00
GVI 2
7
Tårnby FF 2
0
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
16:00
HB 2
0
AB Tårnby 2
1
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
12:00
AB Tårnby 2
GVI 2
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
12:00
B.1908 2
B.93 2
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
12:00
Brønshøj 2
Frem 2
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
12:00
FA 2000 2
Vanløse IF 2
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
12:00
Tårnby FF 2
Skovshoved IF 2
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
12:00
B.1903 3
HB 2
|
|||||||||||||||||||
05. dec 2020
16:00
Vanløse IF 2
Brønshøj 2
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning:
Ingen
Nedrykning:
Nr. 10, 11 og 12