MENU

U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
660527 ti
11-08 2020
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Farum BK Nordkysthallen
4 - 4
660528 to
13-08 2020
Kl. 17:00
FIF, Hillerød Slangerup & Omegn IF FIF-Stadion Kunstgræs
6 - 0
660526 fr
14-08 2020
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Ålholm IF Helsinge Stadion
0 - 12
660524
15-08 2020
Kl. 10:00
Brødeskov IF Allerød Fodbold Klub Brødeskov Stadion Kunst
5 - 9
660525
15-08 2020
Kl. 10:00
Humlebæk BK Kr. Værløse IF Humlebæk Stadion
2 - 10
660940 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF Helsinge Fodbold Slangerup Stadion
5 - 7
660936 to
20-08 2020
Kl. 17:15
Farum BK FIF, Hillerød Farum Park
2 - 4
660937
22-08 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Frem Hellebæk Allerød Idrætspark
2 - 5
660939
22-08 2020
Kl. 10:00
Ålholm IF Humlebæk BK Ålholmskolen
UHT

Udehold taberdømt

660938
23-08 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Brødeskov IF Sandet Stadion
2 - 9
660944 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Kr. Værløse IF Nordkysthallen
9 - 4
660945 to
27-08 2020
Kl. 17:00
FIF, Hillerød Helsinge Fodbold FIF-Stadion Kunstgræs
4 - 4
660943
29-08 2020
Kl. 10:00
Humlebæk BK Slangerup & Omegn IF Humlebæk Stadion
UHT

Udehold taberdømt

660950 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF Brødeskov IF Slangerup Stadion
5 - 3
660941 to
03-09 2020
Kl. 17:15
Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
5 - 3
660942
to
03-09 2020
Kl. 17:45
Brødeskov IF Ålholm IF Brødeskov Stadion
2 - 4
660948 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Humlebæk BK Helsinge Stadion
2 - 5
660946
05-09 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub FIF, Hillerød Allerød Idrætspark
3 - 3
660949
05-09 2020
Kl. 10:00
Ålholm IF Frem Hellebæk Ålholmskolen
3 - 4
660955 to
10-09 2020
Kl. 17:00
FIF, Hillerød Humlebæk BK FIF-Stadion Kunstgræs
9 - 2
660952
12-09 2020
Kl. 10:00
Brødeskov IF Helsinge Fodbold Brødeskov Stadion
5 - 4
660953
12-09 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Kr. Værløse IF Allerød Idrætspark
5 - 3
660954
12-09 2020
Kl. 10:00
Frem Hellebæk Slangerup & Omegn IF Nordkysthallen
4 - 5
660951
12-09 2020
Kl. 12:30
Farum BK Ålholm IF Farum Park
7 - 3
660947 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Kr. Værløse IF Farum BK Sandet Stadion
3 - 9
660956
19-09 2020
Kl. 10:00
Humlebæk BK Brødeskov IF Humlebæk Stadion
11 - 1
660961
19-09 2020
Kl. 10:00
Ålholm IF Allerød Fodbold Klub Ålholmskolen
2 - 2
660962
19-09 2020
Kl. 10:00
Slangerup & Omegn IF Farum BK Slangerup Stadion
5 - 1
660958
19-09 2020
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold Frem Hellebæk Helsinge Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

660957
20-09 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF FIF, Hillerød Sandet Stadion
0 - 6
660967 to
24-09 2020
Kl. 17:00
FIF, Hillerød Brødeskov IF FIF-Stadion Kunstgræs
11 - 0
660963
26-09 2020
Kl. 12:30
Farum BK Helsinge Fodbold Farum Park
4 - 9
660965
27-09 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Ålholm IF Sandet Stadion
HMH
660964
27-09 2020
Kl. 13:00
Allerød Fodbold Klub Slangerup & Omegn IF Allerød Idrætspark
2 - 3
661045
ti
29-09 2020
Kl. 17:00
FIF, Hillerød Ålholm IF FIF-Stadion Kunstgræs
2 - 0
660966 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Frem Hellebæk Humlebæk BK Nordkysthallen
2 - 2
661042
03-10 2020
Kl. 10:00
Brødeskov IF Frem Hellebæk Brødeskov Stadion
2 - 1
661043
03-10 2020
Kl. 10:00
Humlebæk BK Farum BK Humlebæk Stadion
3 - 4
661044
03-10 2020
Kl. 12:00
Helsinge Fodbold Allerød Fodbold Klub Helsinge Stadion
1 - 2
661046
04-10 2020
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Kr. Værløse IF Slangerup Stadion
HMH
661050 ti
06-10 2020
Kl. 17:15
Frem Hellebæk FIF, Hillerød Nordkysthallen
3 - 4
661048
10-10 2020
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Humlebæk BK Allerød Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

661051
10-10 2020
Kl. 10:00
Ålholm IF Slangerup & Omegn IF Ålholmskolen
2 - 2
661047
10-10 2020
Kl. 12:30
Farum BK Brødeskov IF Farum Park
8 - 4
661049
11-10 2020
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Helsinge Fodbold Sandet Stadion
4 - 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind