Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. sep 2020
18:00
BSF (Liga1)
2
Farum BK (Liga1)
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Hvidovre IF (M)
1
B93 (Liga)
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Jægersborg BK (1)
4
Dragør BK (M)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Holmegaard GB (2)
0
Lynge-Broby IF (Liga2)
15
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
AB Tårnby (M)
1
Sundby Bk.(Liga2)
4
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
FC Rudersdal (2)
1
IF Skjold Birkerød (1)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Slangerup & Omegn IF (2)
1
Ølstykke-Jyllinge FC (1)
6
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Ringsted Pigefodbold (Liga2)
2
Roskilde Pigefodbold (Liga1)
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Hvalsø IF (2)
1
Tuse IF(1)
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Taastrup FC (1)
0
Greve Fodbold (Liga1)
7
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Allerød Fodbold Klub (Liga2)
4
FC Helsingør (Liga1)
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:00
Fremad Valby (Liga2)
0
Brøndbyernes IF (Liga1)
9
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:30
Nykøbing FC (Liga2)
5
Herlufsholm GF (Liga2)
3
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:40
Husum Bk (Liga2)
0
FA 2000 (Liga1)
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:00
Herlev IF (1)
3
HIK (Liga1)
4
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
18:30
Solrød FC (1)
1
B. 73, Slagelse (Liga2)
7
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
19:00
Ølstykke-Jyllinge FC (1)
2
Sundby Bk.(Liga2)
1
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
19:00
Allerød Fodbold Klub (Liga2)
6
HIK (Liga1)
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
0
Greve Fodbold (Liga1)
5
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
19:00
Jægersborg BK (1)
2
Lynge-Broby IF (Liga2)
6
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
19:00
FA 2000 (Liga1)
1
Brøndbyernes IF (Liga1)
4
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
19:00
Nykøbing FC (Liga2)
1
Farum BK (Liga1)
5
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
19:00
B93 (Liga)
4
Roskilde Pigefodbold (Liga1)
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2020
19:15
Tuse IF(1)
5
B. 73, Slagelse (Liga2)
2
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
11:00
Farum BK (Liga1)
4
Greve Fodbold (Liga1)
0
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
12:00
Lynge-Broby IF (Liga2)
0
B93 (Liga)
3
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
12:00
Tuse IF(1)
2
Allerød Fodbold Klub (Liga2)
8
|
|||||||||||||||||||
28. nov 2020
12:00
Ølstykke-Jyllinge FC (1)
0
Brøndbyernes IF (Liga1)
9
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Farum BK (Liga1)
2
Allerød Fodbold Klub (Liga2)
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
B93 (Liga)
0
Brøndbyernes IF (Liga1)
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
11:00
Brøndbyernes IF (Liga1)
6
Farum BK (Liga1)
7
|
Husk ved uafgjort direkte til straffespark.
1. runde 2.9 Lodtrækning 2. runde DBU Sjælland facebook 4.9 kl. 12.00
2. runde 30.9 Lodtrækning 3. runde DBU Sjælland facebook 2.10 kl. 12.00
3. runde 28.11 Lodtrækning 4. runde DBU Sjælland facebook 30.11 kl. 12.00
Semifinaler 2021
Finale 9. maj 2021 Lodtrækning om hvilket hold som spiller hjemme.