MENU

Serie 4, Pulje 12 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
622346
ma
10-08 2020
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Mern UIF Toksværd Idrætsplads
1 - 1
622300
fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Møns FK Grønbro Stadion
2 - 1
622344 fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Karrebæk IF Dyrskuepladsen
0 - 0
622298
15-08 2020
Kl. 12:00
Suså IF Faxe BK Herlufmaglehallen
3 - 1
622345
15-08 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Herlufsholm GF Ørslev Stadion
0 - 1
622299
15-08 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Østmøn SGI Faxe Ladeplads Stadion
1 - 1
622347
fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Mern UIF Ørslev GIF (V) Mern Stadion
2 - 2
622350 fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Karrebæk IF Herlufsholm Stadion
3 - 1
622352
fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Møns FK Suså IF Stege Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

622348
22-08 2020
Kl. 13:15
Østmøn SGI Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Hjertebjerg Stadion
2 - 0
622349
22-08 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Faxe Ladeplads IF Dyrskuepladsen
0 - 4
622351
22-08 2020
Kl. 15:00
Faxe BK Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Stadion
4 - 1
622358
ma
24-08 2020
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Møns FK Toksværd Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

622356
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Karrebæk IF Mern UIF Karrebæk Skole
1 - 2
622354
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Suså IF Grønbro Stadion
2 - 2
622357
29-08 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Faxe BK Ørslev Stadion
2 - 0
622353
29-08 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Herlufsholm GF Faxe Ladeplads Stadion
1 - 4
622355
29-08 2020
Kl. 15:30
Østmøn SGI Næstved FC 77 Hjertebjerg Stadion
5 - 1
622364
fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Møns FK Ørslev GIF (V) Stege Stadion
4 - 0
622360
05-09 2020
Kl. 12:00
Suså IF Toksværd Olstrup Fodbold Herlufmaglehallen
3 - 2
622359
05-09 2020
Kl. 13:00
Mern UIF Faxe Ladeplads IF Mern Stadion
6 - 1
622362
05-09 2020
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Østmøn SGI SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4 - 1
622363
05-09 2020
Kl. 15:00
Faxe BK Karrebæk IF Faxe Stadion
3 - 2
622366
fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Toksværd Olstrup Fodbold Grønbro Stadion
6 - 0
622368
fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Karrebæk IF Møns FK Karrebæk Skole
0 - 4
622370
12-09 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Suså IF Ørslev Stadion
1 - 2
622369
12-09 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Herlufsholm GF Dyrskuepladsen
1 - 11
622365
12-09 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Faxe BK Faxe Ladeplads Stadion
2 - 0
622367
12-09 2020
Kl. 14:30
Østmøn SGI Mern UIF Hjertebjerg Stadion
4 - 2
622361
to
17-09 2020
Kl. 19:00
Næstved FC 77 Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Maglemølle Storhallen
1 - 2
622376
fr
18-09 2020
Kl. 18:30
Møns FK Faxe Ladeplads IF Stege Stadion
3 - 1
622372
19-09 2020
Kl. 12:00
Suså IF Karrebæk IF Herlufmaglehallen
2 - 2
622373
19-09 2020
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3 - 0
622374
20-09 2020
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Ørslev GIF (V) Toksværd Idrætsplads
0 - 5
622380
26-09 2020
Kl. 13:00
Karrebæk IF Toksværd Olstrup Fodbold Karrebæk Skole
1 - 1
622381
26-09 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Faxe BK Dyrskuepladsen
1 - 3
622377
26-09 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Suså IF Faxe Ladeplads Stadion
1 - 0
622379
26-09 2020
Kl. 15:30
Østmøn SGI Møns FK Hjertebjerg Stadion
0 - 4
622378
27-09 2020
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Ørslev GIF (V) Grønbro Stadion
2 - 2
622398
fr
02-10 2020
Kl. 18:30
Møns FK Næstved FC 77 Stege Stadion
6 - 0
622384
03-10 2020
Kl. 12:00
Suså IF Østmøn SGI Herlufmaglehallen
1 - 2
622385
03-10 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Karrebæk IF Ørslev Stadion
2 - 2
622393
03-10 2020
Kl. 15:00
Faxe BK Herlufsholm GF Faxe Stadion
0 - 4
622392
04-10 2020
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Ladeplads IF Toksværd Idrætsplads
0 - 5
622382
to
08-10 2020
Kl. 19:30
Herlufsholm GF Mern UIF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
6 - 0
622402
10-10 2020
Kl. 13:00
Mern UIF Faxe BK Mern Stadion
2 - 3
622407
10-10 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Suså IF Dyrskuepladsen
UHT

Udehold taberdømt

622404
10-10 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads Stadion
3 - 1
622408
10-10 2020
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Møns FK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1 - 3
622406
10-10 2020
Kl. 15:30
Østmøn SGI Toksværd Olstrup Fodbold Hjertebjerg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

622405
11-10 2020
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Karrebæk IF Grønbro Stadion
6 - 2
622451
fr
16-10 2020
Kl. 18:30
Møns FK Mern UIF Stege Stadion
6 - 1
622409
17-10 2020
Kl. 12:00
Suså IF Herlufsholm GF Herlufmaglehallen
2 - 1
622439
17-10 2020
Kl. 13:00
Karrebæk IF Faxe Ladeplads IF Karrebæk Skole
0 - 0
622449
17-10 2020
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Østmøn SGI Ørslev Stadion
3 - 1
622450
18-10 2020
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Næstved FC 77 Toksværd Idrætsplads
1 - 2
622415
18-10 2020
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Faxe BK Grønbro Stadion
7 - 1
622452
24-10 2020
Kl. 13:00
Mern UIF Suså IF Mern Stadion
0 - 3
622458
24-10 2020
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Ørslev GIF (V) Dyrskuepladsen
0 - 1
622456
24-10 2020
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Faxe Ladeplads Stadion
1 - 3
622457
24-10 2020
Kl. 13:30
Østmøn SGI Karrebæk IF Hjertebjerg Stadion
1 - 2
622459
24-10 2020
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Toksværd Olstrup Fodbold SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5 - 0
622460
24-10 2020
Kl. 15:00
Faxe BK Møns FK Faxe Stadion
1 - 10
622383 to
01-04 2021
Kl. 13:00
Mern UIF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Mern Stadion
622375
03-04 2021
Kl. 14:30
Faxe BK Østmøn SGI Faxe Stadion
622371 ma
05-04 2021
Kl. 13:00
Mern UIF Næstved FC 77 Mern Stadion
622466 fr
09-04 2021
Kl. 18:30
Møns FK Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Stege Stadion
622463
10-04 2021
Kl. 11:00
Karrebæk IF Næstved FC 77 Karrebæk Skole
622464
10-04 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Ørslev GIF (V) Herlufsholm Stadion
622465
10-04 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Suså IF Faxe Stadion
622462
10-04 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Faxe Ladeplads IF Hjertebjerg Stadion
622461
11-04 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Toksværd Olstrup Fodbold Mern Stadion
622470 fr
16-04 2021
Kl. 18:15
Karrebæk IF Herlufsholm GF Karrebæk Skole
622467
17-04 2021
Kl. 12:00
Suså IF Møns FK Herlufmaglehallen
622471
17-04 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Mern UIF Ørslev Stadion
622469
17-04 2021
Kl. 13:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Østmøn SGI Grønbro Stadion
622468
17-04 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Næstved FC 77 Faxe Ladeplads Stadion
622472
18-04 2021
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Faxe BK Toksværd Idrætsplads
622475 ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Østmøn SGI Dyrskuepladsen
622476 ti
20-04 2021
Kl. 19:00
Herlufsholm GF Faxe Ladeplads IF Herlufsholm Stadion
622477 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Faxe BK Ørslev GIF (V) Faxe Stadion
622478 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Møns FK Toksværd Olstrup Fodbold Stege Stadion
622473 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Mern UIF Karrebæk IF Mern Stadion
622474 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Suså IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Herlufmaglehallen
622480 fr
23-04 2021
Kl. 18:30
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Næstved FC 77 Grønbro Stadion
622530 fr
23-04 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Faxe BK Karrebæk Skole
622532 fr
23-04 2021
Kl. 18:30
Toksværd Olstrup Fodbold Suså IF Toksværd Idrætsplads
622531
24-04 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Møns FK Ørslev Stadion
622479
24-04 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Mern UIF Faxe Ladeplads Stadion
622481
24-04 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Herlufsholm GF Hjertebjerg Stadion
622536 ma
26-04 2021
Kl. 18:45
Toksværd Olstrup Fodbold Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Toksværd Idrætsplads
622539 fr
30-04 2021
Kl. 18:30
Møns FK Karrebæk IF Stege Stadion
622534
01-05 2021
Kl. 12:00
Suså IF Ørslev GIF (V) Herlufmaglehallen
622535
01-05 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Næstved FC 77 Herlufsholm Stadion
622537
01-05 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Faxe Ladeplads IF Faxe Stadion
622533
02-05 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Østmøn SGI Mern Stadion
622543 fr
07-05 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Suså IF Karrebæk Skole
622541 fr
07-05 2021
Kl. 19:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Herlufsholm GF Grønbro Stadion
622545
08-05 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Toksværd Olstrup Fodbold Ørslev Stadion
622544
08-05 2021
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Mern UIF Dyrskuepladsen
622540
08-05 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Møns FK Faxe Ladeplads Stadion
622542
08-05 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Faxe BK Hjertebjerg Stadion
622549 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Karrebæk IF Toksværd Idrætsplads
622547
15-05 2021
Kl. 12:00
Suså IF Faxe Ladeplads IF Herlufmaglehallen
622548
15-05 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Ørslev Stadion
622550
15-05 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Næstved FC 77 Faxe Stadion
622551
15-05 2021
Kl. 15:30
Møns FK Østmøn SGI Stege Stadion
622546
16-05 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Herlufsholm GF Mern Stadion
622555 fr
21-05 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Ørslev GIF (V) Karrebæk Skole
622553 fr
21-05 2021
Kl. 19:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Mern UIF Grønbro Stadion
622556
22-05 2021
Kl. 13:15
Næstved FC 77 Møns FK Dyrskuepladsen
622552
22-05 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Ladeplads Stadion
622557
22-05 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Faxe BK Herlufsholm Stadion
622554
22-05 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Suså IF Hjertebjerg Stadion
622561 ma
24-05 2021
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Østmøn SGI Toksværd Idrætsplads
622563 fr
28-05 2021
Kl. 18:30
Møns FK Herlufsholm GF Stege Stadion
622559 fr
28-05 2021
Kl. 18:30
Karrebæk IF Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Karrebæk Skole
622558
29-05 2021
Kl. 12:00
Suså IF Næstved FC 77 Herlufmaglehallen
622560
29-05 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads IF Ørslev Stadion
622562
29-05 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Mern UIF Faxe Stadion
622567 fr
04-06 2021
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Toksværd Olstrup Fodbold Dyrskuepladsen
622565
05-06 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Karrebæk IF Faxe Ladeplads Stadion
622568
05-06 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Suså IF Herlufsholm Stadion
622569
05-06 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Faxe Stadion
622566
05-06 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Ørslev GIF (V) Hjertebjerg Stadion
622564
06-06 2021
Kl. 10:00
Mern UIF Møns FK Mern Stadion
622570
12-06 2021
Kl. 11:00
Suså IF Mern UIF Herlufmaglehallen
622757
12-06 2021
Kl. 11:00
Fuglebjerg/Sandved-Tornemark Faxe Ladeplads IF Grønbro Stadion
622758
12-06 2021
Kl. 11:00
Karrebæk IF Østmøn SGI Karrebæk Skole
622759
12-06 2021
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) Næstved FC 77 Ørslev Stadion
622760
12-06 2021
Kl. 11:00
Toksværd Olstrup Fodbold Herlufsholm GF Toksværd Idrætsplads
622761
12-06 2021
Kl. 11:00
Møns FK Faxe BK Stege Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

1/8 dels finaler tirsdag den 15. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 17. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 23. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind