MENU

U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår, P2A (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
143982 ma
24-08 2020
Kl. 17:30
Hekla 2 Oversidder Hekla Park
143983 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
HIK 3 Brønshøj 2 Kunst, HIK
3 - 8
143985
29-08 2020
Kl. 10:45
B 1903 3 Vestia B1903
1 - 9
143984
30-08 2020
Kl. 10:00
Frem 2 Union 2 Frem, Valby IP
UHT

Udehold taberdømt

143988 on
02-09 2020
Kl. 17:00
Union 2 HIK 3 Kunst, Genforeningspladsen
2 - 4
143987 fr
04-09 2020
Kl. 17:30
Brønshøj 2 Frem 2 Tingbjerg I P
0 - 1
143986
05-09 2020
Kl. 10:30
Oversidder B 1903 3
143989
05-09 2020
Kl. 12:00
Vestia Hekla 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
9 - 1
144088 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Frem 2 Hekla 2 Frem, Valby IP
0 - 1
143992 fr
11-09 2020
Kl. 18:30
HIK 3 Vestia Kunst, HIK
1 - 9
143994
12-09 2020
Kl. 12:30
B 1903 3 Union 2 B1903
11 - 0
143993
13-09 2020
Kl. 10:00
Frem 2 Oversidder Frem, Valby IP
143997
on
23-09 2020
Kl. 17:00
Union 2 Hekla 2 Kunst, Genforeningspladsen
0 - 2
143995
27-09 2020
Kl. 10:00
Oversidder HIK 3
143996
27-09 2020
Kl. 10:30
Brønshøj 2 B 1903 3 Tingbjerg I P
1 - 2
143999 ma
28-09 2020
Kl. 17:45
Hekla 2 HIK 3 Hekla Park
14 - 2
144002 on
30-09 2020
Kl. 17:00
Union 2 Vestia Kunst, Genforeningspladsen
7 - 5
143998 to
01-10 2020
Kl. 18:00
Vestia Frem 2 Kunst, Bavnehøj IA
2 - 1
144000
03-10 2020
Kl. 16:00
Oversidder Brønshøj 2
144001
04-10 2020
Kl. 10:00
Frem 2 B 1903 3 Frem, Valby IP
9 - 1
144085 on
07-10 2020
Kl. 17:00
B 1903 3 Hekla 2 B1903
2 - 1
144083 fr
09-10 2020
Kl. 18:30
HIK 3 Frem 2 Kunst, HIK
1 - 17
144084
11-10 2020
Kl. 10:30
Brønshøj 2 Union 2 Tingbjerg I P
4 - 2
144086
11-10 2020
Kl. 10:30
Vestia Oversidder Kunst, Bavnehøj IA
144087 ti
20-10 2020
Kl. 18:00
Brønshøj 2 Vestia Kunst, Tingbjerg IP
0 - 3
144089 on
21-10 2020
Kl. 17:00
Union 2 Oversidder Kunst, Genforeningspladsen
144090
25-10 2020
Kl. 10:00
B 1903 3 HIK 3 B1903
9 - 3
143991
31-10 2020
Kl. 10:00
Hekla 2 Brønshøj 2 Kunst, Hekla park
1 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind