MENU

U11 Drenge (10) 8v8 1 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
859894 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
Hvidovre IF 1 Oversidder Hvidovre IF's baner
859891
22-08 2020
Kl. 10:00
HIK 1 FA 2000 1 Kunst, HIK
859892
22-08 2020
Kl. 13:30
B 93 1 Aakanden GF 1 Kunst, B93
859890
23-08 2020
Kl. 10:00
AC Amager Academy AB Tårnby (1) Sundby Idrætspark
859899 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder B 93 1
859893 fr
28-08 2020
Kl. 17:45
KB 1 B 1903 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
859897
29-08 2020
Kl. 10:00
FA 2000 1 AC Amager Academy Kunst, Jens Jessens Vej
859896
29-08 2020
Kl. 11:30
AB Tårnby (1) KB 1 Tårnby Stadion
859898
29-08 2020
Kl. 13:30
Aakanden GF 1 HIK 1 Gentofte Sportspark - kunst 1
859895
30-08 2020
Kl. 15:45
B 1903 1 Hvidovre IF 1 B1903
859902 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
HIK 1 Oversidder Kunst, HIK
859903
05-09 2020
Kl. 10:00
KB 1 FA 2000 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
859904
05-09 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF 1 B 93 1 Hvidovre IF's baner
859900
05-09 2020
Kl. 14:00
B 1903 1 AB Tårnby (1) B1903
859901
05-09 2020
Kl. 14:00
AC Amager Academy Aakanden GF 1 Sundby Idrætspark
859909 ma
07-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder AC Amager Academy
859906
12-09 2020
Kl. 09:30
FA 2000 1 B 1903 1 Kunst, Jens Jessens Vej
859905
12-09 2020
Kl. 11:30
AB Tårnby (1) Hvidovre IF 1 Tårnby Stadion
859908
12-09 2020
Kl. 13:30
Aakanden GF 1 KB 1 Gentofte Sportspark - kunst 1
859907
13-09 2020
Kl. 14:30
B 93 1 HIK 1 Kunst, B93
859913 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
KB 1 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
859914
19-09 2020
Kl. 11:15
Hvidovre IF 1 HIK 1 Hvidovre IF's baner
859912
19-09 2020
Kl. 11:30
AB Tårnby (1) FA 2000 1 Tårnby Stadion
859911
20-09 2020
Kl. 10:00
AC Amager Academy B 93 1 Sundby Idrætspark
859910
20-09 2020
Kl. 14:00
B 1903 1 Aakanden GF 1 B1903
859919 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder B 1903 1
859916
26-09 2020
Kl. 10:00
FA 2000 1 Hvidovre IF 1 Kunst, Jens Jessens Vej
859915
26-09 2020
Kl. 10:00
HIK 1 AC Amager Academy Kunst, HIK
859918
26-09 2020
Kl. 13:30
Aakanden GF 1 AB Tårnby (1) Gentofte Sportspark - kunst 1
859917
27-09 2020
Kl. 10:00
B 93 1 KB 1 Kunst, B93
859921 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
AB Tårnby (1) Oversidder Tårnby Stadion
859923
03-10 2020
Kl. 10:00
KB 1 HIK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
859924
03-10 2020
Kl. 12:30
Hvidovre IF 1 AC Amager Academy Hvidovre IF's baner
859920
03-10 2020
Kl. 14:00
B 1903 1 B 93 1 B1903
859922
03-10 2020
Kl. 14:30
FA 2000 1 Aakanden GF 1
!
NB: Aakanden GF 1 er taberdømt
Kunst, Jens Jessens Vej
859929 ma
05-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder FA 2000 1
859925 on
07-10 2020
Kl. 17:30
AC Amager Academy KB 1 Sundby Idrætspark
859926 fr
09-10 2020
Kl. 18:30
HIK 1 B 1903 1 Kunst, HIK
859927
10-10 2020
Kl. 13:00
B 93 1 AB Tårnby (1) Kunst, B93
859928
11-10 2020
Kl. 10:00
Hvidovre IF 1 Aakanden GF 1 Hvidovre IF's baner
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind