|
445375
|
lø13-06 2020
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
ANN
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
562740
|
lø13-06 2020
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
|
603745
|
to25-06 2020
|
19:00
|
|
|
Hønghallen
|
|
Høng GF
|
|
|
|
580927
|
lø27-06 2020
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
184587
|
sø28-06 2020
|
12:00
|
|
|
NyBolig Park
|
|
Taastrup FC
|
|
|
699585
|
ma29-06 2020
|
18:30
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
Espergærde IF
|
|
|
|
565571
|
lø18-07 2020
|
12:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
Måløv BK
|
|
|
691063
|
lø25-07 2020
|
11:00
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
BK Avarta
|
|
|
675880
|
lø25-07 2020
|
12:00
|
|
|
NyBolig Park
|
|
Taastrup FC
|
|
|
693517
|
lø01-08 2020
|
12:00
|
|
|
NyBolig Park
|
|
Taastrup FC
|
|
|
|
784755
|
ti04-08 2020
|
17:30
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
BK Avarta
|
|
|
691393
|
on05-08 2020
|
18:30
|
|
|
Rudegård Stadion
|
ANN
|
FC Holte
|
|
|
736086
|
on05-08 2020
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
Taastrup FC
|
|
|
751119
|
on05-08 2020
|
18:30
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
Herlufsholm GF
|
|
|
269333
|
lø08-08 2020
|
12:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
|
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|
907095
|
lø08-08 2020
|
12:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
|
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|
693042
|
lø08-08 2020
|
13:30
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
Espergærde IF
|
|
|
907098
|
lø08-08 2020
|
14:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
Brøndby Strand IK
|
|
|
907099
|
sø09-08 2020
|
11:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
Brøndby Strand IK
|
|
|
905079
|
ma10-08 2020
|
19:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
Karlslunde IF
|
|
|
905939
|
ti11-08 2020
|
18:30
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
FK Odsherred
|
|
|
947938
|
lø22-08 2020
|
10:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
ANN
|
Frederiksværk Fodbold Klub
|
Frederiksværk Fodbold Klub
ANN
|
|
345519
|
on04-11 2020
|
20:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
Taastrup FC
|
|
|
212977
|
lø07-11 2020
|
14:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
345520
|
lø07-11 2020
|
14:00
|
|
|
NyBolig Park
|
|
Taastrup FC
|
|
|
466663
|
sø08-11 2020
|
14:00
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
Bagsværd BK
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
918447
|
ma09-11 2020
|
18:45
|
|
|
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
419643
|
to12-11 2020
|
20:30
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
Karlslunde IF
|
|
|
968531
|
fr13-11 2020
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
212978
|
lø14-11 2020
|
13:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
763888
|
lø14-11 2020
|
15:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
Snekkersten IF
|
|
|
905847
|
lø14-11 2020
|
16:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
Jyllinge FC
|
|
|
739832
|
sø15-11 2020
|
16:00
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
Bagsværd BK
|
|
|
666725
|
fr20-11 2020
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
305133
|
lø21-11 2020
|
14:00
|
|
|
Holberg Arena Kunst
|
|
Dianalund IF
|
|
|
388609
|
fr27-11 2020
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
Fodboldklubben Sorø Freja
|
|
910525
|
fr27-11 2020
|
19:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
Snekkersten IF
|
|
|
398486
|
lø28-11 2020
|
11:45
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
BK Avarta
|
|
|
708194
|
sø29-11 2020
|
15:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
FC Holte
|
|
|
254734
|
lø05-12 2020
|
12:00
|
|
|
Vemmelev Kunstgræs
|
|
Vemmelev BK
|
|
|
431090
|
sø06-12 2020
|
14:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
Jyllinge FC
|
|
|
974323
|
lø12-12 2020
|
12:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
|
ANN
|
Espergærde IF
|
|
|
867998
|
lø12-12 2020
|
14:45
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
ANN
|
BK Avarta
|
|
|
708195
|
sø13-12 2020
|
13:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
UDS
|
FC Holte
|
|
|
748109
|
fr15-01 2021
|
18:30
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
UDS
|
Bagsværd BK
|
|
|
710866
|
lø23-01 2021
|
14:00
|
|
|
Stadion Vest
|
UDS
|
B. 73, Slagelse
|
|
|
710867
|
lø30-01 2021
|
14:00
|
|
|
Stadion Vest
|
UDS
|
B. 73, Slagelse
|
|
|
748456
|
fr05-02 2021
|
18:30
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
UDS
|
Bagsværd BK
|
|
|
402748
|
lø13-02 2021
|
12:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
UDS
|
Raklev GI
|
|
|
788348
|
lø13-02 2021
|
13:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
UDS
|
Svogerslev BK
|
|
|
788349
|
lø20-02 2021
|
14:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
UDS
|
Svogerslev BK
|
|
|
606130
|
lø27-02 2021
|
13:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
UDS
|
Raklev GI
|
|
|
922109
|
lø27-02 2021
|
14:15
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
|
UDS
|
Espergærde IF
|
|
|
788350
|
fr05-03 2021
|
17:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
ANN
|
Svogerslev BK
|
|
|
710868
|
lø06-03 2021
|
14:00
|
|
|
Stadion Vest
|
ANN
|
B. 73, Slagelse
|
|
|
102672
|
to18-03 2021
|
19:30
|
|
|
Gribskovhallen Kunstgræs
|
ANN
|
Vejby IF
|
|
|
788351
|
sø28-03 2021
|
12:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
ANN
|
Svogerslev BK
|
|