|
317914
|
ma08-04 2019
|
19:15
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
317915
|
ti09-04 2019
|
19:45
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
|
|
|
317916
|
on10-04 2019
|
18:45
|
|
|
Vemmedrupskolen
|
|
|
|
|
317913
|
to11-04 2019
|
20:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
317912
|
sø14-04 2019
|
10:00
|
|
|
Reerslev Skole
|
|
|
|
317919
|
ma22-04 2019
|
11:00
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
|
317917
|
ti23-04 2019
|
19:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
317918
|
on24-04 2019
|
19:00
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
|
317921
|
on24-04 2019
|
19:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
317920
|
on24-04 2019
|
20:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
|
317922
|
ti30-04 2019
|
19:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
317925
|
ti30-04 2019
|
19:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
|
|
317926
|
on01-05 2019
|
19:00
|
|
|
Vemmedrupskolen
|
UHT
|
|
|
317924
|
to02-05 2019
|
20:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
317923
|
sø05-05 2019
|
10:00
|
|
|
Reerslev Skole
|
|
|
|
317931
|
ma06-05 2019
|
19:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
317929
|
ma06-05 2019
|
19:15
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
317928
|
ma06-05 2019
|
19:30
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
317930
|
ma06-05 2019
|
20:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
317927
|
on08-05 2019
|
19:00
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
|
317932
|
ti14-05 2019
|
19:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
317936
|
ti14-05 2019
|
19:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
|
|
317935
|
on15-05 2019
|
19:00
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
|
317937
|
on15-05 2019
|
19:00
|
|
|
Vemmedrupskolen
|
|
|
|
317942
|
ma20-05 2019
|
19:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
317940
|
ma20-05 2019
|
19:15
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
317939
|
ma20-05 2019
|
19:30
|
|
|
Rishøj Stadion
|
UHT
|
|
|
317941
|
ma20-05 2019
|
20:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
317943
|
to23-05 2019
|
19:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
317938
|
to23-05 2019
|
20:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
317945
|
ma27-05 2019
|
19:30
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
317946
|
ti28-05 2019
|
20:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
|
|
317944
|
on29-05 2019
|
19:00
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
|
317947
|
on29-05 2019
|
19:00
|
|
|
Vemmedrupskolen
|
|
|
|
317948
|
sø02-06 2019
|
10:00
|
|
|
Reerslev Skole
|
|
|
|
317952
|
ma03-06 2019
|
19:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
317950
|
ma03-06 2019
|
19:15
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
317951
|
ti04-06 2019
|
19:00
|
|
|
Vemmedrupskolen
|
|
|
|
317953
|
ti11-06 2019
|
19:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
|
|
317955
|
ti11-06 2019
|
19:00
|
|
|
Rishøj Stadion Kunst
|
|
|
|
317974
|
ti11-06 2019
|
19:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
|
|
317954
|
on12-06 2019
|
19:00
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
|
|
317975
|
on12-06 2019
|
20:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter kunstgræs
|
|
|
|
317949
|
to13-06 2019
|
20:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
317934
|
ma17-06 2019
|
19:00
|
|
|
Reerslev Skole
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 16. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 3: Vinder kamp 6 - Vinder pulje 5
Semifinaler søndag den 23. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 7
Kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Finale samt 3-4 plads søndag den 23. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5