MENU

Ishøj IF //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Grundspil 2022/23 Pulje 1
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Serie 3 Pulje 4
Seriepokalen 22/23 Pulje 1
8-mands Kvindesenior Pokal 22/23 Pulje 1
Herresenior S2-S3 VinterBOLD P6
Kvindesenior 1-3 VinterBOLD P2
Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD Pulje 1
Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD Pulje 5
Kvindesenior 7M/8M VinterBOLD Pulje 3
M+32 7M/8M VinterBOLD Pulje 1
M+32 7M/8M VinterBOLD Pulje 1
U16
U16 Drenge Futsal (07) Pulje 1
Ungdomspokal U16 Drenge (07) 22/23 P1
U16 Drenge 3-4 (07) VinterBOLD Pulje 3
U16 Piger (07/08) 7M/8M VinterBOLD Pulje 1
U15
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1
U15 Drenge Futsal A (08) Pulje 1
U15 Drenge Futsal B (08) Pulje 2
Indendørs U15 drenge (08) håndboldmål Pulje 4
Indendørs U15 drenge (08) håndboldmål Pulje 3
U15 Drenge Mester (08) VinterBOLD Pulje 3
U14
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1
U14 Drenge 4 (09) VinterBOLD Pulje 1
U13
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (10) 22/23 Pulje 1
U13 Drenge 3 (10) 8M VinterBOLD Pulje 8
U12
U12 Drenge 3 (11) 8M VinterBOLD Pulje 4
U11
U11 drenge A+B (12) Futsal 6/11-22 Pulje 3
U11 drenge A+B (12) Futsal 6/11-22 Pulje 2
U11 drenge A+B (12) Futsal 27/11-22 Pulje 2
U11 drenge A+B (12) Futsal 27/11-22 Pulje 3
U11 drenge A+B (12) Futsal 08/01-23 Pulje 2
U11 drenge A+B (12) Futsal 08/01-23 Pulje 3
U11 drenge A+B (12) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 2
U11 drenge A+B (12) Futsal Medaljestævne 12/02-23 Pulje 3
U11 drenge A+B (12) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 2
U11 drenge A+B (12) Futsal Medaljestævne 26/02-23 Pulje 3
U11 Drenge 1 (12) 8M VinterBOLD Pulje 3
U11 Drenge 2 (12) 8M VinterBOLD Pulje 8
U11 Drenge 4 (12) 8M VinterBOLD Pulje 5
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 2
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 3
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 3
U11 drenge(12) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 1
U10
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 21. august Pulje 2
U10 drenge 5-mands (13) 3 - 21. august Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 4. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 2 - 18. september Pulje 5
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 6
U10 drenge 5-mands (13) 2 -9.oktober Medaljestævne Pulje 5
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 20
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 7
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 21
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3
U10 Drenge 3 (13) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 7
U9
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 20. august Pulje 3
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 3. september Pulje 4
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 17. september Pulje 2
U9 drenge 5-mands (14) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 8
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 11
U9 Drenge 2 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49 Pulje 3
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 12 Pulje 14
U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9 Pulje 3
U8
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 20. august Pulje 2
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 3. september Pulje 5
U8 drenge 5-mands (15) begynder - 17. september Pulje 7
U8 drenge 5-mands (15) begynder-8.oktober Medaljes Pulje 7
U8 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 1.runde Pulje 1
U8 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 2.runde Pulje 1
U8 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 3.runde Pulje 4
U8 drenge (15) 2 Inde/håndboldmål 4.runde Pulje 2
U8 dr (15) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 3
U7
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 11
U7 drenge 3-mands (16) - 20. august Pulje 10
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 16
U7 drenge 3-mands (16) - 3. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 18
U7 drenge 3-mands (16) - 17. september Pulje 17
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 24
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 22
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23
U7 drenge 3-mands (16) - 8. oktober Medaljestævne Pulje 23
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 3
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 6
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 5
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 13/11 Pulje 4
U7 dr (16) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Bjæverskov 19/11 Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 27/11 Pulje 10
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 27/11 Pulje 9
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 4/12 Pulje 5
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 4/12 Pulje 6
U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Lyngehallen 10/12 Pulje 3
U7 dr (16) ½ banestævne Tølløse 10/12 Pulje 2
U7 dr (16) ½ banestævne Tølløse 10/12 Pulje 1
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 4
U7 dr (16) ½ banestævne Tune 18/12 Pulje 3
U6
U6 drenge 3-mands (17) - 9. oktober Medaljestævne Pulje 5

Log ind