Nyborg G & IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 3
U19
U19 Drenge Liga 3 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024
U17
U16/U17 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold Pulje 1
U16/U17 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold Pulje 2
U16
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - efterår 2023 Pulje 1
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 1
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024
U15
Parasport Syd C (8-mands) Pulje 1
U15 drenge LIGA 3 11:11 - Opstartsbold Pulje 2
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 1
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024
U14
U14 drenge Liga 6 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 1
U14 drenge Liga 5 (2010) 11:11 - Forår 2024
U14 drenge 8:8 (2010) - Forår 2024
U14 drenge Liga 5 (2010) 11:11 - efterår 2023 Pulje 1
Inde - U14 drenge B (2010) Pulje 2
Inde - U14 drenge B (2010) Pulje 1
Inde - U14 drenge B (2010) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U14 drenge B (2010) - 2. halvdel Pulje 4
U13
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 2
U13 Drenge Liga 4 (2011) 8:8 - Forår 2024
Inde - U13 drenge B (2011) Pulje 1
Inde - U13 drenge C (2011) Pulje 1
Inde - U13 drenge B (2011) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U13 drenge C (2011) - 2. halvdel Pulje 3
Finalestævne - U13 drenge B Pulje 1
U11
Inde - U11 drenge A/B (2013) 13/1 Pulje 2
Inde - U11 drenge A/B (2013) 13/1 Pulje 2
Inde - U11 drenge A/B (2013) 3/2 Pulje 1
Inde - U11 drenge A/B (2013) 3/2 Pulje 3
Inde - U11 drenge A/B (2013) 24/2 Pulje 3
Inde - U11 drenge A/B (2013) 24/2 Pulje 3
Inde - U11 drenge C (2013) 13/1 Pulje 3
Inde - U11 drenge C (2013) 3/2 Pulje 4
Inde - U11 drenge C (2013) 24/2 Pulje 4
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024
U10
U10 dr. 5:5 A (2014) - efterår 2023-Turnering Pulje 2
Inde - U10 drenge A/B (2014) 20/1 Pulje 3
Inde - U10 drenge A/B (2014) 20/1 Pulje 3
Inde - U10 drenge A/B (2014) 3/2 Pulje 2
Inde - U10 drenge A/B (2014) 3/2 Pulje 2
Inde - U10 drenge A/B (2014) 10/3 Pulje 3
Inde - U10 drenge A/B (2014) 10/3 Pulje 3
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering
U9
U9B-Kunststævne 3. marts Spilletid 1x15 min
U9C-Kunststævne 3. marts Spilletid 1x15 min
Inde - U9 drenge A /B (2015) 20/1 Pulje 2
Inde - U9 drenge A /B (2015) 3/2 Pulje 2
Inde - U9 drenge A /B (2015) 10/3 Pulje 1
Inde - U9 drenge C (2015) 20/1 Pulje 5
Inde - U9 drenge C (2015) 3/2 Pulje 4
U8
Inde - U8 drenge A/B (2016) 13/1 Pulje 1
Inde - U8 drenge A/B (2016) 28/1 Pulje 4
Inde - U8 drenge C (2016) 13/1 Pulje 3
Inde - U8 drenge C (2016) 28/1 Pulje 3
Inde - U8 drenge C (2016) 2/3 Pulje 3
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 14.45 - Bane 1.
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 14.45 - Bane 2.
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 14.45 - Bane 3
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 11.15 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 11.15 - Bane 2
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 11.15 - Bane 2
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 3
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 3
U6
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 21/1-24 I Ringe - Mødetid 10.45 - Bane 1
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 21/1-24 I Ringe - Mødetid 10.45 - Bane 2
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 8.45 - Bane 1

Log ind