MENU

Nørresundby FB //

U8 Piger (15) INDE, Pulje 109

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
303566
19-11 2022
Kl. 10:30
Nørresundby FB Fortuna Hjørring Fiberhallen (Hjørring) Fiberhal 2 Fortuna Hjørring
303569
19-11 2022
Kl. 11:00
Lundergård IU Nørresundby FB Fiberhallen (Hjørring) Fiberhal 2 Fortuna Hjørring
303573
19-11 2022
Kl. 11:40
AaB Nørresundby FB Fiberhallen (Hjørring) Fiberhal 2 Fortuna Hjørring
303576
19-11 2022
Kl. 12:10
Nørresundby FB Aabybro IF Fiberhallen (Hjørring) Fiberhal 2 Fortuna Hjørring
303580
10-12 2022
Kl. 11:00
Frederikshavn fI Nørresundby FB Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Nørresundby Forenede Boldklubber
303583
10-12 2022
Kl. 11:30
Nørresundby FB Skibsby-Højene IF Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Nørresundby Forenede Boldklubber
303591
10-12 2022
Kl. 12:10
Fortuna Hjørring
!
NB: Fortuna Hjørring er taberdømt
Nørresundby FB Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1
Nørresundby Forenede Boldklubber
303594
10-12 2022
Kl. 12:40
Nørresundby FB Lundergård IU Vodskov Kultur- & Idrætscenter Bane 1 Nørresundby Forenede Boldklubber
303598
22-01 2023
Kl. 10:50
Nørresundby FB AaB Birkelse Hallen Bane 1 Aabybro IF
303601
22-01 2023
Kl. 11:20
Aabybro IF Nørresundby FB Birkelse Hallen Bane 1 Aabybro IF
303808
22-01 2023
Kl. 12:00
Nørresundby FB Frederikshavn fI
!
NB: Frederikshavn fI er taberdømt
Birkelse Hallen Bane 1
Aabybro IF
303811
22-01 2023
Kl. 12:30
Skibsby-Højene IF Nørresundby FB Birkelse Hallen Bane 1 Aabybro IF
303815
11-02 2023
Kl. 10:30
Nørresundby FB Fortuna Hjørring Frederikshavn Firmaidrætsklub Bane 1 Frederikshavn fI
303818
11-02 2023
Kl. 11:00
Lundergård IU Nørresundby FB Frederikshavn Firmaidrætsklub Bane 1 Frederikshavn fI
303822
11-02 2023
Kl. 11:40
AaB Nørresundby FB Frederikshavn Firmaidrætsklub Bane 1 Frederikshavn fI
303825
11-02 2023
Kl. 12:10
Nørresundby FB Aabybro IF Frederikshavn Firmaidrætsklub Bane 1 Frederikshavn fI
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind