Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. aug 2019
19:00
FIF, Hillerød
4
Frem Hellebæk
1
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2019
14:00
Frem Hellebæk
2
Blovstrød IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
14:00
Frem Hellebæk
3
Gilleleje FK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2019
14:00
Tikøb IF
2
Frem Hellebæk
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2019
14:00
Frem Hellebæk
0
Græsted IF
5
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2019
15:30
Slangerup & Omegn IF (1)
7
Frem Hellebæk
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2019
14:00
Frem Hellebæk
0
Farum BK (1)
7
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2019
13:00
Brødeskov IF
8
Frem Hellebæk
2
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:30
Frem Hellebæk
1
Espergærde IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. okt 2019
14:00
Snekkersten IF
5
Frem Hellebæk
0
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
13:00
Frem Hellebæk
0
Helsinge Fodbold
0
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2020
18:30
Frem Hellebæk
FIF, Hillerød
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
13:00
Blovstrød IF
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2020
12:00
Gilleleje FK
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2020
18:30
Frem Hellebæk
Tikøb IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2020
13:00
Græsted IF
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2020
18:30
Frem Hellebæk
Slangerup & Omegn IF (1)
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2020
15:00
Farum BK (1)
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2020
19:00
Frem Hellebæk
Brødeskov IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2020
14:00
Espergærde IF
Frem Hellebæk
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2020
14:00
Frem Hellebæk
Snekkersten IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2020
13:30
Helsinge Fodbold
Frem Hellebæk
UDS
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2