MENU

Ringsted IF //

Serie 2 , Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
924577
15-08 2021
Kl. 14:00
Vemmelev Boldklub Ringsted IF Vemmelev Kunstgræs
3
-
5
924583
fr
20-08 2021
Kl. 18:45
Ringsted IF Holbæk United Ringsted Stadion
1
-
0
924592
28-08 2021
Kl. 13:00
Ringsted IF Oversidder Ringsted Stadion
924599
04-09 2021
Kl. 12:00
Undløse BK Ringsted IF Undløse Stadion
3
-
2
924604
ma
13-09 2021
Kl. 17:30
Ringsted IF Dianalund IF Ringsted Stadion
1
-
3
924612
18-09 2021
Kl. 15:00
Gislinge BK Ringsted IF Gislinge Stadion
3
-
2
924616
ma
27-09 2021
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Ringsted IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
0
-
1
924623
02-10 2021
Kl. 15:30
Høng GF Ringsted IF Hønghallen
5
-
2
924635
09-10 2021
Kl. 13:00
Ringsted IF Benløse IF Ringsted Stadion
0
-
0
924664
17-10 2021
Kl. 15:00
TFC Odsherred Ringsted IF Vig Idrætscenter
4
-
1
924670
23-10 2021
Kl. 15:00
Ringsted IF Tuse IF Ringsted Stadion
4
-
1
924686 fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Holbæk United Ringsted IF Tusehallen
Hjemmehold taberdømt
924675
on
13-04 2022
Kl. 19:00
Ringsted IF Vemmelev Boldklub Ringsted Stadion
3
-
4
926741
16-04 2022
Kl. 14:00
Oversidder Ringsted IF
926747
23-04 2022
Kl. 15:00
Ringsted IF Undløse BK Ringsted Stadion
2
-
2
926842
30-04 2022
Kl. 13:00
Dianalund IF Ringsted IF Holberg Arena Kunst
2
-
1
926858
07-05 2022
Kl. 15:00
Ringsted IF Gislinge BK Ringsted Stadion
1
-
2
926878
14-05 2022
Kl. 15:00
Ringsted IF Lynge-Broby IF Ringsted Stadion
3
-
1
926881
21-05 2022
Kl. 14:00
Ringsted IF Høng GF Ringsted Stadion
4
-
3
926888 fr
27-05 2022
Kl. 19:00
Benløse IF Ringsted IF Benløsehallen
5
-
0
926893
04-06 2022
Kl. 15:00
Ringsted IF TFC Odsherred Ringsted Stadion
2
-
5
926899
11-06 2022
Kl. 12:45
Tuse IF Ringsted IF Tusehallen
1
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind