|
612375
|
lø15-08 2020
|
12:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
5
|
|
612382
|
lø22-08 2020
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
|
612386
|
lø29-08 2020
|
12:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
|
612402
|
lø05-09 2020
|
11:15
|
|
|
Kirkeskovskolen
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
|
|
612408
|
lø12-09 2020
|
12:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
|
|
612419
|
to17-09 2020
|
19:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|
|
612420
|
lø26-09 2020
|
12:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
6
|
|
612429
|
lø03-10 2020
|
14:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
|
|
612433
|
lø10-10 2020
|
12:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
3
|
|
612613
|
lø17-10 2020
|
11:00
|
|
|
Dyrskuepladsen
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|
|
612618
|
lø24-10 2020
|
12:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
612670
|
lø17-04 2021
|
12:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|
612678
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|
612701
|
lø24-04 2021
|
12:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
612711
|
lø01-05 2021
|
14:00
|
|
|
Jersie-Hallen
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
4
|
|
612713
|
lø08-05 2021
|
12:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
612720
|
fr14-05 2021
|
19:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
612725
|
lø22-05 2021
|
12:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
0
|
|
612733
|
lø29-05 2021
|
14:00
|
|
|
Førslev Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|
612738
|
lø05-06 2021
|
12:30
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
|
612773
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
1
|
|
612634
|
lø19-06 2021
|
15:30
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
|
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2