MENU

B. 1973, Herlev //

Serie 3 , Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
954297
14-08 2021
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Farum BK (1) Elverroad Kunstgræs
4 - 1
958994
21-08 2021
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK B. 1973, Herlev Hørsholm Idrætspark
11 - 1
958996
28-08 2021
Kl. 16:00
Brede IF B. 1973, Herlev Brede Idrætsplads
5 - 3
932029
on
01-09 2021
Kl. 18:00
FC Rudersdal B. 1973, Herlev Vedbæk Stadion
2 - 1
932216
11-09 2021
Kl. 15:00
Liria FK B. 1973, Herlev Skinderskovgård
3 - 1
959156
18-09 2021
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Gladsaxe-Hero BK Elverroad Kunstgræs
5 - 0
959161
25-09 2021
Kl. 15:00
Lyngby Boldklub 1921 B. 1973, Herlev Lyngby Stadion
3 - 6
959186
02-10 2021
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Slangerup & Omegn IF Elverroad Kunstgræs
3 - 2
959196
on
13-10 2021
Kl. 20:00
IF Skjold Birkerød (2) B. 1973, Herlev Birkerød Stadion
2 - 2
959198
16-10 2021
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev ORI-Fodbold (1) Elverroad Kunstgræs
1 - 5
959868
23-10 2021
Kl. 11:00
Lundtofte Boldklub (2) B. 1973, Herlev Lundtofte Idrætsplads
1 - 2
959926
02-04 2022
Kl. 15:00
Farum BK (1) B. 1973, Herlev Farum Park
Hjemmehold taberdømt
959928
09-04 2022
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Hørsholm-Usserød IK Elverroad Kunstgræs
1 - 1
960462
16-04 2022
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Brede IF Elverroad Kunstgræs
4 - 2
960485
23-04 2022
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev FC Rudersdal Elverroad Kunstgræs
2 - 4
960908
30-04 2022
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Liria FK Elverroad Kunstgræs
1 - 4
960920
to
05-05 2022
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero BK B. 1973, Herlev Gladsaxe Stadion
1 - 1
960931
14-05 2022
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub 1921 Elverroad Kunstgræs
3 - 4
965681
21-05 2022
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF B. 1973, Herlev Slangerup Stadion Kunst
1 - 0
965695
28-05 2022
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev IF Skjold Birkerød (2) Elverroad Kunstgræs
1 - 2
966791
to
02-06 2022
Kl. 19:00
ORI-Fodbold (1) B. 1973, Herlev Oppe-Sundby Stadion
3 - 1
966793
11-06 2022
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Lundtofte Boldklub (2) Elverroad Kunstgræs
2 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind