MENU

Blovstrød IF //

Serie 3 , Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
610864
17-08 2019
Kl. 13:00
Blovstrød IF Farum BK (1) Blovstrød idrætsanlæg
4 - 0
610911
24-08 2019
Kl. 14:00
Frem Hellebæk Blovstrød IF Nordkysthallen
2 - 0
623139
31-08 2019
Kl. 13:00
Blovstrød IF Brødeskov IF Blovstrød idrætsanlæg
2 - 3
623146
07-09 2019
Kl. 12:00
Gilleleje FK Blovstrød IF Nellerupgård Stadion
5 - 1
623151
14-09 2019
Kl. 13:00
Blovstrød IF Espergærde IF Blovstrød idrætsanlæg
3 - 2
623158
21-09 2019
Kl. 14:00
Tikøb IF Blovstrød IF Tikøb Gl. Stadion
0 - 3
623216
28-09 2019
Kl. 13:00
Blovstrød IF Snekkersten IF Blovstrød idrætsanlæg
4 - 4
623221
05-10 2019
Kl. 13:00
Græsted IF Blovstrød IF Græsted Stadion
1 - 2
623384
12-10 2019
Kl. 13:00
Blovstrød IF Helsinge Fodbold Blovstrød idrætsanlæg
4 - 0
623389
19-10 2019
Kl. 13:00
Blovstrød IF Slangerup & Omegn IF (1) Blovstrød idrætsanlæg
2 - 5
623396
26-10 2019
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Blovstrød IF FIF-Stadion
2 - 2
623918
04-04 2020
Kl. 15:00
Farum BK (1) Blovstrød IF Farum Park
UDS
623935
11-04 2020
Kl. 13:00
Blovstrød IF Frem Hellebæk Blovstrød idrætsanlæg
UDS
623940
18-04 2020
Kl. 11:00
Brødeskov IF Blovstrød IF Brødeskov Stadion Kunst
UDS
625791
25-04 2020
Kl. 13:00
Blovstrød IF Gilleleje FK Blovstrød idrætsanlæg
UDS
625799
02-05 2020
Kl. 16:00
Espergærde IF Blovstrød IF Mørdrup Idrætsanlæg
UDS
625803
09-05 2020
Kl. 13:00
Blovstrød IF Tikøb IF Blovstrød idrætsanlæg
UDS
625810
17-05 2020
Kl. 14:00
Snekkersten IF Blovstrød IF Snekkersten Idrætscenter
UDS
625815
23-05 2020
Kl. 13:00
Blovstrød IF Græsted IF Blovstrød idrætsanlæg
UDS
626473
30-05 2020
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Blovstrød IF Helsinge Stadion
UDS
626483 ti
09-06 2020
Kl. 18:45
Slangerup & Omegn IF (1) Blovstrød IF Slangerup Stadion
UDS
626485
13-06 2020
Kl. 13:30
Blovstrød IF FIF, Hillerød Blovstrød idrætsanlæg
UDS
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind