TOURPLAN TIL PIGERAKETTEN I vest

  • Uge 16

    • 16:30 - 19:30

      Bording IF

      Klochsvej 25
      7441 Bording
    • 13:00 - 16:00

      Bangsbo Freja

      Vrangbækvej 115
      9900 Frederikshavn
    • 10:00 - 13:00

      Vejlby Skovbakken Aarhus

      Hvidkildevej 17
      8240 Risskov
    • 10:00 - 13:00

      Kristrup Boldklub

      Holmsgårdsvej 35
      8960 Randers SØ
  • Uge 17

    • 17:00 - 20:00

      Hadsten Sports Klub

      Islandsvej 18
      8370 Hadsten
    • 17:00 - 20:00

      Aabenraa BK

      Vestvejen 25
      6200 Aabenraa
    • 17:00 - 20:00

      Kjellerup IF

      Bjergets Idrætsanlæg
      8620 Kjellerup
    • 17:00 - 20:00

      AIA-Tranbjerg

      Grønløkke Alle 7A
      8310 Tranbjerg J
    • 14:00 - 17:00

      Nøvling FK

      Nøvling Skolevej 5
      9260 Gistrup
    • 10:00 - 13:00

      Hviding IF

      Egebækvej 30
      6760 Ribe
    • 10:00 - 13:00

      Sønderris SK

      Krebsens Kvarter 72
      6710 Esbjerg V
  • Uge 18

    • 15:00 - 18:00

      Stavtrup IF Fodbold

      Søholmvej 4
      8260 Viby J
    • 17:00 - 20:00

      Glejbjerg SF

      Ryttervænget 51
      6752 Glejbjerg
    • 14:00 - 17:00

      Gredstedbro B

      Gredsted Kjærvej 10
      6771 Gredstedbro
    • 14:00 - 17:00

      Skærbæk Ungdoms B

      Skærbæk Fritidscenter
      6780 Skærbæk
    • 10:00 - 13:00

      Odder IGF Fodbold

      Parkvej 5
      8300 Odder
    • 10:00 - 13:00

      Sunds IF

      Skalmejevej 50
      7451 Sunds
  • Uge 19

    • 16:00 - 19:00

      FC Skanderborg

      Birkevej 28
      8660 Skanderborg
    • 11:30 - 14:30

      Egebjerg IF

      Egevej 5
      8700 Horsens
    • 17:00 - 20:00

      Svenstrup-Godthåb IF

      Bautastenen 27
      9230 Svenstrup J
    • 14:00 - 17:00

      FC Skanderborg

      Birkevej 28
      8660 Skanderborg
    • 10:00 - 13:00

      Hatting-Torsted Fodbold

      Hatting-Torsted Fodbold , Torstedallé 104
      8700 Horsens
    • 10:00 - 13:00

      ØBG Silkeborg

      Buskelundtoften 3
      8600 Silkeborg
  • Uge 20

    • 16:00 - 19:00

      Billund IF

      Kærvej 501
      7190 Billund
    • 13:00 - 16:00

      Stensballe IK

      Husoddebakken 15
      8700 Horsens
    • 17:00 - 20:00

      Vejle Boldklub

      Hellumvej 9
      7100 Vejle
    • 14:00 - 17:00

      Juelsminde IF

      Tofteskovvej 12H
      7130 Juelsminde
    • 15:30 - 18:30

      Hedensted IF

      Hedensted Stadion
      8722 Hedensted
    • 10:00 - 13:00

      Dronningborg B

      Dronningborg Hallen
      8930 Randers NØ
    • 10:00 - 13:00

      FC GOG Fodbold

      FC GOG Fodbold, Langgade 76
      7321 Gadbjerg
  • Uge 21

    • 17:00 - 20:00

      Kolind/Perstrup IF

      Ebdrupvej 1
      8560 Kolind
    • 13:00 - 16:00

      Vildbjerg SF

      Stadionvej 3
      7480 Vildbjerg
    • 16:00 - 19:00

      Snejbjerg SG&I

      Snejbjerg Hallen
      7400 Herning
    • 13:00 - 16:00

      Tjæreborg IF

      Brovej 12
      6731 Tjæreborg
    • 10:00 - 13:00

      Tønder SF

      Sønderlandevej 6
      6270 Tønder
    • 10:00 - 13:00

      Kvaglund IF

      Birkekrattet 13
      6705 Esbjerg Ø
  • Uge 22

    • 09:00 - 12:00

      Aulum IF

      Markedspladsen 10
      7490 Aulum
    • 13:00 - 16:00

      Saltum IF

      Nolsvej 9
      9493 Saltum
    • 16:00 - 19:00

      Nørresundby Forenede Boldklubber

      Nørresundby Forenede Boldklubber, Lerumbakken 11
      9400 Nørresundby
    • 16:00 - 19:00

      Skovsgaard B

      Skovsgaard Idrætscenter
      9460 Brovst
    • 10:00 - 13:00

      Thisted FC

      Lerpyttervej 37
      7700 Thisted
    • 10:00 - 13:00

      Thisted FC

      Lerpyttervej 37
      7700 Thisted
    • 10:00 - 13:00

      Team Viborg

      Liseborgcentret
      8800 Viborg
  • Uge 23

    • 16:00 - 19:00

      BNS

      Præstevænget 6
      6400 Sønderborg
    • 14:00 - 17:00

      Nord-Als B

      Stadionvej 1
      6430 Nordborg
    • 13:00 - 16:00

      Toftlund IF

      Toftlund Hallen
      6520 Toftlund
    • 10:00 - 13:00

      Tarp B

      Bryndumvej 14 - 16
      6715 Esbjerg N
  • Uge 24

    • 16:30 - 19:30

      Sabro IF

      Damvej 110B
      8471 Sabro
    • 17:00 - 20:00

      Brande IF

      Ågade 16
      7330 Brande
    • 11:00 - 14:00

      Aalestrup IF

      Skolevænget 17 C
      9620 Aalestrup
    • 13:00 - 16:00

      Hammel GF

      Stadionvej 7
      8450 Hammel
    • 15:00 - 18:00

      Rødkærsbroegnens IF

      Brandstrupvej 25
      8840 Rødkærsbro
    • 10:00 - 13:00

      Tjørring IF

      Gilmosevej 18
      7400 Herning
  • Uge 25

    • 13:00 - 16:00

      AaB

      Mellervangskolen, Frøstrupvej 4
      9220 Aalborg Øst
    • 15:30 - 18:30

      Nibe B

      Hobrovej 38
      9240 Nibe
    • 13:00 - 16:00

      Skalborg SK

      Hobrovej 435
      9200 Aalborg Sv
    • 10:00 - 13:00

      Bredballe IF

      Nørremarksvej 159
      7120 Vejle Øst
  • Uge 26

    • 13:00 - 16:00

      LKB/Gistrup

      Hadsundvej 407
      9260 Gistrup
    • 17:00 - 20:00

      IF Midtdjurs

      Marienhofvej 13
      8700 Horsens
    • 17:00 - 20:00

      IF Mols

      Lyngevej 18
      8420 Knebel
    • 10:00 - 13:00

      Støvring IF Fodbold

      Kristian Østergårdsvej 2
      9530 Støvring
  • Uge 27

    • 10:00 - 13:00

      Sommersted IF

      Bakkevej 21
      6560 Sommersted
  • Uge 32

    • 13:00 - 16:00

      Søften GF

      Neptunvej 17
      8382 Hinnerup
    • 13:00 - 16:00

      Galten FS

      Baunevej 11, Skovby
      8464 Galten
    • 13:00 - 16:00

      Brædstrup IF

      Skovvejen 26
      8740 Brædstrup
    • 10:00 - 13:00

      Rindum SU

      Kirkevej 26
      6950 Ringkøbing
  • Uge 33

    • 10:00 - 13:00

      Vinding SF

      Nygårdsvej 10
      7100 Vejle
    • 11:00 - 14:00

      Viborg FF

      Kirkebækvej 94
      8800 Viborg
  • Uge 34

    • 15:00 - 18:00

      Holtet IF

      Aalborgvej 212
      9362 Gandrup
    • 16:30 - 19:30

      Helsted Fremad IF

      Rønnebærvej 35
      8920 Randers NV
    • 14:30 - 17:30

      Ribe BK

      Sportsvej 8, 1.
      6760 Ribe
    • 10:00 - 13:00

      Bov IF

      Harkærvej 3 A
      6340 Kruså